Horoskopi nentor 2014

Horoskopi nentor 2014! Shiko horoskopin e plot ne linkun : Horoskopi Nentor 2014 Dashi (21.03  –  20.04) Çfarëdo qe te ndodhi ne datën 1, mos e lini frustrimin t’ju prishi humorin. Ne vend qe te lini çfarëdo lloje pengese qe t’ju uli humorin, perse nuk përdorni mundësinë për te rimenduar ...

Read More »

Ja vendimi i UEFA’s per ndeshjen Serbi – Shqiperi

Ja vendimi i Uefa’s per ndeshjen Shqiperi -Serbi. Shiko vendimin: UEFA : SERBIA – ALBANIA DECISION  Nder argumentet kryesor te te gjitha mediave shqiptar por edhe Internazionale sportive ishte ajo i ndeshjes Shqiperi – Serbi , ku Uefa nje vendim. Komisioni i dishiplines i ka dhene fitoren 3-0 ne tavolin serbis. ...

Read More »

Serbi – Shqiperi live, shiko ndeshjen me koment shqip

Serbi – Shqiperi live, shiko ndeshjen me koment shqip. Shiko ndeshjen live LINK 1 : SERBI – SHQIPERI LIVE  KOMENT SHQIP LINK 2  LINK 3 , LINK 4 TVSH   Edhe pak ore na ndajne nga ndeshja qe gjithe tifozet kuq e zi po presin prej shume kohesh. Nje perballje e nxeht do te ...

Read More »

Vajzat shqiptare qe trafikohen ne Angli per prostitucion!

Vajzat shqiptare qe trafikohen ne Angli per prostitucion! Nga më shumë se 1800 viktimat e trafikimit të qenieve njerëzore, që kanë marrë ndihmën e organizatës britanike të bamirësisë “Salvation Army”, numri më i madh i tyre janë gra nga Shipëria. SHIKO LAJMIN E PLOTE NE : Trafficking of Albanian young girls ...

Read More »

Shqiperi – Danimark 11-10-2014 live, Euro 2016

Shqiperi – Danimark 11-10-2014 live, Euro 2016. Vetem pak ore na ndajn nga ndeshja e shume pritur Shqiperi Danimark. Mund ta shihni live ndeshjen ne : SHQIPERI – DANIMARK LIVE  HD SHQIP, OSE LIVE TVSH    Shqipëria më 11 tetor në “Elbasan Arena” do të ndeshet me Danimarkën, në ndeshjen ...

Read More »

Horoskopi mujor tetor 2014

Horoskopi mujor tetor 2014, dashi, demi, binjaket, gaforrja, luani, virgjeresha, peshorja, shigjetari, bricjapi, ujori, peshqit     SHIKO HOROSKOPIN E PLOTE NE LINKUN : HOROSKOPI TETOR 2014   .     .     . Dashi (21.03  –  20.04) Çfarëdo qe te ndodhi ne datën 1, mos e lini frustrimin t’ju ...

Read More »

Horoskopi mujor korrik 2014

Dashi Korrik 2014 Gjate ketij muaji nuk do ndiheni ne asnje moment vetem. Partneri do jete ne anen tuaj dhe do kujdeset per ju ne cdo moment. Do e ndihmoni ate edhe per nje vendim te rendesishem profesional qe duhet te mare. Beqaret nuk do jene me shume fat. Edhe ...

Read More »

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   DASHI. Ne daten 1 qershor 2014 ju jeni i pari, jeni No.1! Eshte e vertete, ndersa muaji fillon, ju do te beheni pionier i disa projekteve dhe ne disa raste edhe udheheqes i tyre. Si ...

Read More »