Home / Lajme / Arrestohet shqiptari ne itali, kishte 15 emra te ndryshem

Arrestohet shqiptari ne itali, kishte 15 emra te ndryshem

15 nomi

Kapet ne itali nje shqiptar i kerkuar nga policia italiane. Ndaj shqiptarit ishin leshuar disa urdherarreste.

Personi ne fjale i kishte shpetuar policise per disa vite rresht dhe kishte perdorur 15 identitete te ndryshme.

Bashke me shqiptarin u kap edhe bashkeshortja e tij nje shtetase moldave.

Keta te dy akuzohen per shfrytezim prostitucioni dhe lende narkotike. /Revista Shqiptare/

Check Also

Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues!

Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues! Nje nder ditet me te pritura ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *