Home / Raporti ne çift / E dashura e djalit te Jozefina Topallit, Eva Murati (foto)

E dashura e djalit te Jozefina Topallit, Eva Murati (foto)

Eva Murati E dashura e djalit te Jozefina Topallit, Eva Murati (foto)

Quhet Eva Murati dhe eshte vetem ne vite te dyte ne gjimnazin Petro Luarasi te Tiranes e dashura e Genar Topallit, djalit te ish Kryetares se Parlamentit Jozefina Topalli.

Vajza e re ka rrefyer se tashme ka dy vjete qe frekuentohet me Genarin dhe se marrdheniet e tyre shkojn shume mire. Ajo ka filluar edhe pune ne Televizionin me te Ri Agon Channel si prezantuese. E pyetru nese ishte me e bukura e gjimnazit ajo ka thene se eshte e shkathet dhe simpatike , per te bukur le te me vlersojne te tjeret.

Ndesa se çfare deshiron te studioj ajo eshte shprehur: me pelqente te behesha mjeke por lidhja Genarin me ka ndryshuar mendjen , do studioj per mardhenie diplomatike . Eva Murati dhe genar topalli e dashura e djalit te jozefina topallit, genar topalli

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *