Home / Lajme / Gentian Zenelaj: U largova nga “Apartamenti 2XL”, oferta ishte joshëse!

Gentian Zenelaj: U largova nga “Apartamenti 2XL”, oferta ishte joshëse!

gentian zenelaj

Gentian Zenelaj deklaron se ndjen vrasje ndërgjegje për largimin e tij nga “Apartamenti 2XL” por e ka bërë sepse nuk i thotë dot jo ofertës.

“Ishte një ofertë që vërtet më joshi dhe që e kam pasur ëndërr. Për mua ishte një thirrje profesionale që nuk mund ta lija të më ikte nga duart”,

U shpreh Genti  duke folur për kalimin e tij tek Agon Channel në krah të Sajmirit të Fiks Fare.

Check Also

Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues!

Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues! Nje nder ditet me te pritura ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *