Home / Lajme / Gruaja nudo dhe gangsterre ne metron e Cikagos

Gruaja nudo dhe gangsterre ne metron e Cikagos

Goddess-of-the-Train

Nje grua ne Cikago, Amerike ka terrorizuar disa udhetare qe ndodheshin ne nje metro te Cikagos. Gruaja pervec sjelljes se saj agresive duke pretenduar se ishte diva e metros ishe eshte komplet e zhveshur.

Shfaqja e pazakontë e kësaj gruaje, që mësohet se është 31 vjeç dhe në gjendje jo normale psikike, zgjati vetëm pak minuta, derisa erdhi policia, e cila e ndaloi gruan, duke e shoqëruar në burgun e stacionit të Granville.

Check Also

Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues!

Rezultatet e Llotaris Amerikane DV 2015, lista, emrat fitues! Nje nder ditet me te pritura ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *