Home / Horoskopi / Horosdopi ditor 12/12/2013

Horosdopi ditor 12/12/2013

Horosdopi ditor 12/12/2013

Dashi 

Perpiquni te mbaroni ato pune qe per ju jane te thjeshta, ndersa per te tjerat prisni dhe disa dite nuk do te kete asnje problem. Kaloni te qete kete te diel.

Demi
Keni mundesine qe sot te ecni goxha perpara ne profesionin tuaj. Nese do te arrini te vini ne veshtiresi nje kolegun tuaj, mos u shqetesoni sepse do t`jua shperbleje shume shpejt.

Binjaket 
Sot do te ndjeheni me te vertete te rendesishem. Mbase per kete do te ndihmoje dhe gjendja juaj shpirterore si dhe personat qe ju duan.

Gaforrja 
Sot keni deshire t`ju largoheni detyrimeve te perditshme edhe pse mund te rrezikoni te hidhni ne ere nje mundesi shume te mire.

Luani 
Per ne mbremje duhet te rezervoni mjaft kohe sot. Takimi qe keni eshte vertet i rendesishem dhe ju duhet te jeni ne formen tuaj me te mire.

Virgjeresha 
Sot ndjeheni te qete megjithese dikush ka folur shume keq per ju. Do te shikoni shume shpejt pasojat e ketij interpretimi te gabuar por qe te tjeret do ta marrin per te vertete.

Peshorja 
Jeni ju qe drejtoni cdo gje ne lidhjen sentimentale duke marre iniciativa te kendshme, te cilat partneri sigurisht qe nuk mund ti refuzoje.

Akrepi
Nga ana sentimentale do te kaloni nje situate te qete dhe jeni te rrethuar nga ndjenja te sinqerta. Mund te perfitoni per te bere nje kerkese per te udhetuar diku.

Mos i jepni shume konfidenca nje personi qe po hiqet mjaft i disponueshem kundrejt jush. Edhe kjo sjellje e ka cmimin e vet dhe shpejt do tjua kerkojne.

Bricjapi
Nje fare pakenaqesie ju pengon te jepni deri ne fund ate qe keni dhe shume here kufizoheni ne veprimet tuaja. Ndjeheni disi i merzitur sot.
Horosdopi ditor 12/11/2013Ujori
Keni aftesine te merrni me mjaft impulsivitet vendimet me te rendesishme te jetes suaj. Keshtu do te veproni dhe sot dhe do te ndjeheni mjaft mire me vone.

Peshqit 
Mezi prisni te dilni nga rutina e punes dhe te shijoni diten e sotme. Keni bere shume plane per t`u argetuar dhe po prisni qe t`i vini ne zbatim sa me shpejt.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *