Home / Horoskopi / Horoskopi 10 dhjetor 2013, 10/12/2013

Horoskopi 10 dhjetor 2013, 10/12/2013

Horoskopi 10 dhjetor 2013, 10/12/2013

Dashi 
Sot do t`ju duhet te luani me stil rolin e te zoteve te shtepise. Bejuni nje surprize te kendshme miqve tuaj me mikpritjen dinjitoze qe do ju ofroni.

Demi
Ka ardhur koha qe ju te mos insistoni ne dicka qe s`mund t`ju ofroje ate qe deshironi. Filloni te seleksiononi zgjedhjet tuaj dhe te vendosni prioritete.

Binjaket 
Programoni shpenzimet tuaja sot dhe mos harxhoni para kot. Avantazhet qe do te keni do te jene shume te dukshme dhe do t`ju pelqejne.

Gaforrja 
Keni mundesine te njiheni me shume oferta te favorshme per ju sot. Megjithate nuk do te mund t`i shfrytezoni pa bere me pare nje ndryshim.
Luani 
Dikush do te tentoje t`ju mbushe mendjen per nje vendim qe shkon kunder parimeve tuaja. Kundershtoni nese e shikoni qe eshte dicka e padrejte.

Virgjeresha 
Sot do te jeni ne gjendje te mejanoni disa takime me njerez qe nuk ju pelqejne. Gjithcka do ta beni pa rene ne sy tek te tjeret.

Peshorja 
Keni nevoje qe dikush t`ju ngreje moralin dhe eshte nje person qe po pret per nje ftese nga ana juaj. Kushtojini pak me shume vemendje.

Akrepi 
Mund te provoni veten ne nje aventure te re sot por qe paraqet pak rrezik. Megjithate kerkoni dhe shoqerine e dikujt per te mos e ndjere veten vetem.

Shigjetari 
Ju do te jeni neutralizuesi i nje debati te ashper qe do te linde midis dy personave me ide te kunderta. Perpiquni te tregoheni i drejte ne argumentat tuaja.

Bricjapi Horoskopi 10 dhjetor 2013, 10/12/2013Do te arrini me ne fund te terhiqni vemendjen e dikujt qe do te ndikoje ne te ardhmen tuaj. Per pasoje sot do te jeni shume ne humor dhe mjaft te qeshur.

Ujori 
Tregohuni me te ndjeshem me partnerin. Sjellja juaj do te influencoje shume ne mardhenien ne cift. Perpiquni te beni nje udhetim te shkurter bashke.

Peshqit
Vetem vemendja e miqve tuaj do te beje qe ti shmangeni nje ceshtje shume te komplikuar qe mund t`ju sillte pasoja ne te ardhmen. Do t`ju jeni shume mirenjohes atyre.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *