Home / Horoskopi / Horoskopi 11 Nentor 2013, 11/11/2013

Horoskopi 11 Nentor 2013, 11/11/2013

Horoskopi 11 Nentor 2013, 11/11/2013

Horoskopi ditor, 11 nentor 2013

 

Dashi

 

Ne cift mosmarreveshjet dhe konfliktet do jene te shumta. Asnjeri nuk do beje ate qe thote tjetri dhe secili do kerkoje te jete dominues. Beqaret do kene takime te cilat mund t’i cojne vecse ne aventura afatshkurtra. Mendohuni mire para se te hidhni cdo hap. Ne planin financiar ka ardhur koha te luftoni per te ruajtur stabilitetin. Mund t’ia dilni edhe duke shpezuar me pak.

Demi

 

Influenca e Saturnit do jete pozitive per te dashuruarit. Bashkepunimi do jete i mire dhe nuk do keni as me te voglin problem. Ata qe ende nuk jane martuar duhet ta marrin kete vendim. Beqaret duhet te tregohen me te hapur nese duan te krijojne nje lidhje. Dilni edhe neper takime. Dite e mire edhe per financat. Do e dini mire sa te shpenzoni qe mos e trondisni buxhetin.

Binjaket

 

Ne qiellin tuaj te dashurise do kete turbullira gjate kesaj dite. Keqkuptimet do jene te medha, keshtu qe matuni mire para se te flisni. Beqaret do i mahnisin te gjithe me pamjen e tyre. Do e keni te lehte te beni per vete cilindo qe do iu pelqeje. Shfrytezojeni diten! Jupiteri do jete planeti qe do i mbroje financat. Edhe pse do iu duhet te beni disa shpenzime ato do jene te qendrueshme.ì

Gaforrja

 

Pritet nje dite e zjarrte kjo e sotmja per ciftet. Nuk do mundojne per asnje moment puthjet dhe perkesheljet nga te dyja palet. Ne mbremje pasioni do te rindizet dhe do ndiheni si mbi re. Beqaret do joshin pa fund dhe do hedhin hapat e para drejt fillimit te nje lidhjeje. Edhe pse do keni probleme financiar, duhet te keni kurajen per t’i perballuar ato. Mund t’ia dilni mbane.

Luani

 

Marredhenia me partnerin do thellohet edhe me teper gjate kesaj dite. Do tregoheni me te kuptueshem me ate qe keni ne krah dhe do ia shprehni ne cdo moment ate qe ndjeni. Nje pjese e beqareve do nisin nje histori dashurie te bazuar ne besimin reciprok dhe pavaresia. Nje hyrje e vogel parash mund t’ua permiresoje paksa buxhetin. Ruajeni kete ekuiliber duke mos shpenzuar shume.

Virgjeresha

 

Ambienti ne cift nuk do jete ashtu si ju e prisnit sot dhe do kete goxha konflikte. Mundohuni te tregoheni me te kuptueshem dhe toleroni. Mos kerkoni te dale gjithmone e juaja. Beqaret do ekrkojne pa fund nje person interesant por nuk do e gjejne. Te ardhurat do fillojne te permiresohen ndjeshem dhe do ndiheni me te qete ne kete plan.

Peshorja

 

Dite e bukur dhe plot diell per jeten ne cift. Do ia kaloni mire me partnerin tuaj dhe do i shprehni me teper ato qe ndjeni. Ata qe kane pasur debate do i pranojne edhe gabimet e tyre. Beqarey do pelqejne dike qe nuk eshte i lire. Mos vazhdoni te mendoni per te sepse do jeni ju qe do vuani. Tregohuni me te kthjellet ne planin financiar dhe mundohuni t’i zgjidhni problemet.

Akrepi

 

Dashuria per ciftet do shkoje shume mire. Ne mbremje partneri do iu pergatise surpriza te kendshme dhe do iu duket vetja si ne enderr. Shfrytezojeni cdo moment. Beqaret nuk duhet te marrin asnje iniciative per te krijuar lidhje. Nuk ka ardhur ende momenti. Situata financiare do filloje te permiresohet dalngadale. Me ne fund do keni mundesi te shpenzoni me teper.

Shigjetari

 

Bashkepunimi me partnerin do te perforcohet gjate kesaj dite. Do i zgjidhni edhe problemet qe keni pasur dhe me ne fund do ndiheni te qete. Beqaret do bejne nje takim vendimtar gjate kesaj dite dh e ardhmja e tyre do ndryshoje shume shpejt. Sektori i financave do jete me i stabilizuar. problemet qe keni pasur me pare do t’i zgjidhni dhe do shpenzoni pak me teper.

Bricjapi

 

Lidhja juaj me partnerin do ftohe pak gjate kesaj dite. Beni perpjekjet e nevojshme ne menyre qe te mos lindin mosmarreveshje me te. Beqaret nuk do terhiqen aspak nga aventurat kalimtare por do kerkojne nje lidhje serioze e me te ardhme. Perfitoni nga ftesat dhe njihuni me persona te shumte. Financat do te tronditen pak. Mos beni gabim te kerkoni hua tek miqte.

Ujori

 

Dite e favorshme per te bere projekte ne cift. Gjeni me teper kohe per t’ia kushtuar partnerit tuaj sepse keni disa kohe qe e keni lene pas dore. Beqaret do kene takimin me te bukur qe mund te kishin menduar. Shfrytezojeni diten dhe bejini syte kater. Financat nuk do jene te keqija dhe do keni mundesi te shpenzoni pak me teper. Gjithsesi mos e teproni ne asnje moment.

Peshqit

 

Ka rrezik qe ne jeten tuaj ne cift te rilinde tensioni gjate kesaj dite. Do e teproni me xhelozine dhe kjo do sjelle debate te medha. Plutoni do i ndihmoje beqaret te gjejne personin e duhur. Takimet do jene te mrekullueshme dhe mjaft emocionuese. Tregohuni me te kujdesshem me shpenzimet gjate kesaj dite. Nese i menaxhoni si duhet financat cdo gje do shkoje mir

 

 

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *