Home / Horoskopi / Horoskopi 13 dhjetor 2013, 13/12/2013

Horoskopi 13 dhjetor 2013, 13/12/2013

Horoskopi 13 dhjetor 2013, 13/12/2013

Dashi

Kjo nuk eshte dita e pershtatshme per t`u marre me aktivitete qe i tejkalojne mundesite tuaja. Nese deshironi te rifitoni besimin e personit qe doni, mendoni nje strategji te sakte.

Demi

Si me magji cdo gje negative dhe stresi i akumuluar sot do te zhduken nga mendja juaj. Do te jeni te lire te provoni aventura te kendshme dhe qe do te lene gjurme ne jeten tuaj.

Binjaket

Per te percaktuar rolet ne skenen qe keni ne mendje do t`ju gjendet prane nje i njohuri juaj. Megjithese duket dicka e parealizueshme ju do te dini t`i perballoni te gjitha.

Gaforrja

Yjet ne shenje po mundohen t`ju garantojne nje dite te shkelqyer. Mundohuni te shfrytezoni cdo takim qe do te keni gjate kesaj dite.

Luani

Per fat te keq sot duhet te pranoni se keni gabuar ne gjykimin tuaj karshi njerezve qe donin t`ju ndihmonin. Kujtoni gjithmone, me mire vetem sesa te shoqeruar keq.

Virgjeresha

Erdhi momenti qe te shperbleheni per meritat tuaja. Edhe pse ju vete nuk do te kerkoni asgje, te tjeret jane te gatshem t`ju thone faleminderit.

Peshorja

Jini te kujdesshem ne gjykimin e disa gabimeve te vogla ne sjelljen tuaj. Nuk eshte e vertete qe e keni tepruar keshtu qe mos u tregoni te vrazhde me veten.

Akrepi

Nje person qe ju rri prane po pret mundesine per te folur per nje ceshtje qe e keni shume per zemer. Ju perket juve te krijoni kushtet e favorshme.

Shigjetari

Sot do te arrini te perdorni gjithe intuiten tuaj dhe do ta perfshini ne nje projekt krijues te cilit i jeni perkushtuar shume. Gjithcka eshte ne favorin tuaj.

Bricjapi

Nuk i keni shfrytezuar ashtu sic duhet te gjitha mundesite positive qe ju ka ofruar fati. Eshte momenti te beni dicka te mire per veten tuaj.

Horoskopi 13 dhjetor 2013, 13/12/2013Ujori

Situata juaj do t`ju detyroje te hidheni ne aksion shume shpejt dhe me shume vendosmeri. Ne te kundert, rrezikoni te humbni shume pike.

Peshqit
Aftesia juaj per t`u rimekembur menjehere pas nje deshtimi, sot do t`ju sherbeje me shume se kurre. Jeni te gatshem dhe teper aktive.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *