Home / Horoskopi / Horoskopi 2 dhjetor 2013, 2/12/2013

Horoskopi 2 dhjetor 2013, 2/12/2013

Horoskopi 2 dhjetor 2013, 2/12/2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

Po shtohen dita dites mundesite per te njohur njerez te rinj dhe per te shtuar kerkesat tuaja personale. Nese jeni ne gjendje te mbaroni punet tuaja qe sot, bejeni.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Sot jeni te motivuar per te qene ne sintoni me kedo qe keni prane duke filluar nga partneri deri tek personat qe i keni njohur rastesisht.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Evitoni te bini ne kurthin e krenarise se tepruar. Duke menduar se jeni me te zote se te tjeret, po nenvleresoni shume nje kundershtarin tuaj qe do perfitoje nga kjo.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Nese vini ne perdorim dijet do te bini ne sy te personave te rendesishem. Per ata qe e kane zemren te lire, pritet qe shume shpejt ta zene ate.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Takimi me nje ish te dashur do t`ju beje me nostalgjike se zakonisht. Megjithese tani nuk ju lidh me asgje me njeri-tjetrin perseri ndjeni mungesen e momenteve te kaluara me te.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Korrektesia juaj do te vleresohet shume nga ata qe keni prane. Sot eshte e rendesishme te qendroni pak kohe me nje te moshuar qe ka nevoje per ju.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Insistoni me te gjithe forcat tuaja do te arrini te perfundoni ate qe keni ne mendje. Nese shikoni ndryshime ne pozicionin tuaj te punes pranojini pa asnje medyshje.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Duke rinovuar lookun tuaj do te keni ndjesine qe jeni bere me terheqes. Mbase eshte momenti i duhur per ta provuar dhe me vepra jo vetem me mendime.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Tregohuni te kujdesshem nese nuk deshironi te hapni telashe me partnerin. Nese evitoni provokimet mund te arrini ti sqaroni gjerat deri ne fund.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Kur ju te keni nevoje per embelsi dhe perkedhelje partneri do te jete shume i zene, ndersa kur ai te vije t`ju kerkoje nuk ka per t`ju gjetur te lire.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Nje bisede e sterzgjatur tashme rrezikon qe ju te humbni durimin nga momenti ne moment. Konsideroni disa fakte qe mund t`ju ndodhin gjate dites se sotme.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Heret a vone do t1ju duhet te perballeni edhe me gjera qe nuk ju pelqejne. Duke i anashkaluar vetem do te rrezikoni poziten tuaj pa e vene re.

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *