Home / Horoskopi / Horoskopi 25 nentor 2013, (25/11/2013)

Horoskopi 25 nentor 2013, (25/11/2013)

Horoskopi 25 nentor 2013,Horoskopi 25 nentor 2013, (25/11/2013)

Parashikimi i yjeve per neser date 25 nentor!

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

Nga fundi i dites mund te gjendeni ne nje situate kompromentuese. Mos kini frike; nje mik do t`ju ndihmoje te dilni me sa me pak keqkuptime.

Shiko edhe: Horoskopi javor 25 nentor deri ne 1 dhjetor 2013
Demi ( 21 Prill – 20 Maj)

Do te perballeni me nje person qe e di mire se çfare do dhe si ta arrije ate. Megjithate, sa i perket deshires se mire, ju nuk njihni rivale. Guxoni!
Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)

Dita juaj mund te jete gjithçka sot, por vetem e merzitshme jo. Do te takoni nje person qe do te influencoje ne menyren tuaj te te menduarit. Mos po dashuroheni?

Shiko edhe: Horoskopi javor 25 nentor deri ne 1 dhjetor 2013

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Po kerkoni nje objektiv te ri nderkohe qe akoma nuk keni perfunduar nje tjeter projekt te rendesishem. Cojini deri ne fund qellimet qe i vini vetes.
Luani (23 Korrik – 22 Gusht)

Filloni te shtoni interesin tuaj gradualisht. Nese doni te arrini gjithçka e shpejt do te humbisni shume dhe ne fund te dites do ta gjeni veten pa energji.
Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)

Perdorni ate qe ju ben te jeni ne avantazh, elokuencen, e cila me siguri nuk ju mungon. Do te kete momente ku do t`ju duhet te prisni rradhen tuaj.
Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)

Do te arrini t`i konrolloni ndjenjat dhe emocionet. Do te jete diçka e mire, sepse do t`ju pengoje te shpertheni ne menyre te menjehershme.

Shiko edhe: Horoskopi javor 25 nentor deri ne 1 dhjetor 2013

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)

Do te zbuloni se njerezit jane te gatshem t`ju gjykojne pa menduar, por fatmiresisht ne menyre pozitive, fale disa zgjedhjeve tuaja qe jane pritur pozitivisht.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)

Vetekontrolli do te jete shume esencial sot. Mos e lini veten t`ju zere paniku apo te mbyteni nga dyshimet por qendrojini besnik vendimeve tuaja.
Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)

Nese nuk e vini re, yjet ju lajmerojne se sot do te verifikohet nje ngjarje qe keni kohe qe e prisni. Mos u hutoni, por veproni duke analizuar situaten.
Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)

Dita ideale per te çliruar nje pjese te personalitetit tuaj qe nuk del shpesh ne siperfaqe. Ekziston vetem nje rrezik: mund ta pelqeni shume!

Shiko edhe: Horoskopi javor 25 nentor deri ne 1 dhjetor 2013
Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Nuk mund te beni shume per te terhequr vemendjen e nje personi qe mesa duket eshte i rendesishem per ju. Mos u dekurajoni, por guxoni.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *