Home / Horoskopi / Horoskopi 26 Nentor 2013

Horoskopi 26 Nentor 2013

Horoskopi 26 Nentor 2013

Horoskopi per neser date 26/11/2013

Shiko edhe: Horoskopi javor 25 nentor deri ne 1 dhjetor 2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Dikush do tju kerkoje ti tregoni te verteten dhe eshte gati te fale cdo gabim tuajin. Zbrazni thesin dhe mos fshihni asnje detaj te asaj qe ju ka ndodhur.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Perdoreni kohen tuaj per te vene pak rregull ne situaten tuaj ekonomike dhe per te minimizuar disa rreziqe financiare. Cdo gje tjeter eshte nen kontroll.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Tregoni kujdes ndaj asaj qe thoni nese nuk deshironi te keqkuptoheni. Te tjeret mund te marrin seriozisht dicka qe ju do ta thoni thjesht per shaka.

Shiko edhe: Horoskopi javor 25 nentor deri ne 1 dhjetor 2013

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Dhe pse nuk jeni ne humorin e zakonshem, sot do te beheni perseri protagonist i nje ngjarjeje gazmore. Do te kaloni gjithcka me qetesi.
Horoskopi 25 Nentor 2013. Horoskopi per neser date 25/11/2013 Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Ka ardhur momenti qe dhe ju te rrezikoni. Keni shume mundesi qe te beni tuajen ate qe deshironi perpara mbremjes se sotme. Matni pulsin e kundershtarit.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Eshte koha per te marre sa me shume dhe per tu kenaqur me cdo gje qe ju ofron jeta. Keni sakrifikuar shume kohe per dicka qe nuk ju perket.

Shiko edhe: Horoskopi javor 25 nentor deri ne 1 dhjetor 2013

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Nuk keni pse te mundoheni shume sot per te siguruar mbeshtetjen e te tjereve. Mjafton te tregoheni te qarte dhe te drejtperdrejte per ate qe kerkoni.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Dita juaj do te kete nje ecuri te zhurmshme sot. Do te arrini te ambjentoheni me situaten vetem duke bere nje telefonate. Dikush do tju shpjegoje c’duhet te beni.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Kerkesat tuaja do te duken te pakuptueshme sot per shumicen e miqve dhe bashkepunetoreve tuaj. Faji eshte i juaji sepse po kerkoni shume.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Nje gjest i kendshem nga ana juaj do te vleresohet me xhentilesen e duhur nga nje person. Mos hezitoni te beni dicka te mire per ata qe ju rrethojne.

Shiko edhe: Horoskopi javor 25 nentor deri ne 1 dhjetor 2013

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Ka ardhur momenti te merreni seriozisht me lidhjen tuaj sentimentale qe po ndjen nje mungese te forte te vemendjes dhe perqendrimit tuaj.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Do te verifikohet nje fakt qe do tju jape stimujt e drejte qe kishit kohe qe ju mungonin. Qendroni te gatshem per tju treguar te tjereve se sa vleni.

Shiko edhe: Horoskopi javor 25 nentor deri ne 1 dhjetor 2013

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *