Home / Horoskopi / Horoskopi 4 dhjetor 2013, 4/11/2013

Horoskopi 4 dhjetor 2013, 4/11/2013

Horoskopi 4 dhjetor 2013, 4/11/2013

Shiko edhe Horoskopin vjetor 2014

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Do te keni deshiren dhe mundesine per te realizuar nje projekt te vjeter.Ne fushen sentimentale, lerjani partnerit iniciativen.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Jeni te gatshem per te perballuar problemet e dites, do te keni veshtiresi per te thene te verteten. Megjithate do te mbroni idete tuaja.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Jeni te predispozuar per te prishur mardheniet ne çift. Ndersa persa i perket te tjereve, mundohuni te jeni me shume korrekt.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Rrini larg konflikteve qe do te shoqerojne diten. Per te mos akumuluar tensione, mundohuni t`i jetoni jo shume personalisht.

Horoskopi 4 dhjetor 2013, 4/11/2013

Horoskopi 4 dhjetor 2013, 4/11/2013
Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Nje miqesi deri tani shume e qete mund te marre nota xhelozie dhe t`ju shqetesoje shume. Dikush do te perfitoje nga rasti.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)

Duhet te jeni me tolerant me te tjeret, sidomos nese ne baze te seriozitetit tuaj eshte ndjenja e braktisjes qe ju ben shoqeria.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Dite plot surpriza, sidomos nese jeni me pushime. Per me te rinjte, Hena dhe Neptun do te japin aventura pasionante por kalimtare.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Humori i keq do te zhduket sa hap e mbyll syte nga nje vendim i papritur. Ky i fundit do t`ju zgjidhe ne menyre brilante nje çeshtje sentimentale.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
E keqja e telasheve eshte se vijne kur nuk duhet. Hena ju ve perballe zgjidhjesh te veshtira, sidomos ato sentimentale.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Ngadalesoni ritmet tuaja dinamike ne pune dhe lejojini vetes pak pushim. Ne profilin sentimental do te keni deshire per stabilitet.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Nese jeni çift, atehere do te kete mirekuptim dhe pasion. Ndersa nese jeni single, parashikohen aventura te shkurtra por plot pasion.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Kushtojini vemendje vetes. Ne fushen afektive duhet t`i tregoni ndjenjat e te mos i mbani brenda vetes sepse do te krijoni keqkuptime.

Shiko edhe Horoskopin vjetor 2014

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *