Home / Horoskopi / Horoskopi date 28 dhjetor 2013

Horoskopi date 28 dhjetor 2013

Horoskopi date 28 dhjetor 2013
Horoskopi ditor
Dashi
Jeni shume te devotshem ne detyrat tuaja megjithese mund te jene pune rutine. Argetohuni duke lene pa fjale me veprimet tuaja personat qe ju rrethojne.

Demi
Mund te shpreheni lirisht dhe me shume sinqeritet pergjate gjithe dites se sotme. Do te kaloni nje mbremje shume te kendshme ne shtepine e dikujt.

Binjaket
Mos i hiqni asnjehere nga mendja synimet qe keni per sot dhe mos lejoni te transportoheni nga enderrimet e teperta. Perballojeni diten me sens praktik.

Gaforrja
Mbase ju nuk e beni me vetedije por jeni duke penguar dike ne punen e tij. Sforcohuni te mos beheni pre e nervozizmit dhe te mos prishni dicka te bukur.

Luani
Mungesa e sensit praktik do te jete armiku me i keq i juaji per diten e sotme. Evitoni te merrni pjese ne iniciativa qe nuk i njihni aspak.

Virgjeresha
Ndjeheni shume nostalgjike dhe sentimentale. Megjithese keni nje problem per te zgjidhur do te ndikoheni shume nga gjendja juaj shpirterore.

Peshorja
Nje komunikim i mire sot mund te sjelle zgjidhje te shkelqyera. Megjithate duhet te jeni te gatshem jo vetem te flisni por edhe te degjoni.

Akrepi
Per sa here te perserisni te njejten histori askush nuk ka per tju besuar. Gjeni dicka te re per te treguar dhe sa me bindese per ata qe ju degjojne.

Shigjetari
Kujtohuni qe sot duhet te beni dicka me te vertete speciale per nje person qe ka bere shume per ju kohet e fundit. Tregojini qe dini te vleresoni.

Bricjapi
Nuk do te mund te shtyni per shume kohe nje takim qe nuk keni deshire te shkoni por qe duhet ta beni. Me mire te duroni pak se te prishni pune per me vone.

Ujori
Sot mos mendoni se mund te mashtroni dike qe ju njeh shume mire. Ne cdo genjeshter qe do te thoni thjesht do te perkeqesoni pozicionin tuaj.

Peshqit
Nje person me rendesi ju ka lene nje detyre te vecante sot. Do ta perfaqesoni ne disa biseda dhe takime qe ju as nuk i mendoni. Tregohuni bindes.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *