Home / Horoskopi / Horoskopi dates 8 dhjetor 2013, 8/11/2013

Horoskopi dates 8 dhjetor 2013, 8/11/2013

Horoskopi dates 8 dhjetor 2013, 8/11/2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

Cilesia eshte gjithmone me e rendesishme se sa sasia, por sot ju do ta keni te veshtire ta kuptoni. Ndryshoni reagimin tuaj ndaj kesaj ceshtjeje.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)

Sforcohuni te beni ate qe do t`ju kerkohet pa bere shume polemika. Mos krijoni veshtiresi aty ato nuk ekzistojne dhe perpiquni te bashkepunoni.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)

Besojini asaj qe ju thote instikti, sidomos nese do t`ju duhet te komunikoni me shume njerez. Do te dini te gjeni gjithmone fjalet e duhura per te shprehur ate qe mendoni. .

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Jeni duke kerkuar nje vend per te fshehur dicka shume speciale. Brenda mbremjes do te kuptoni se marrja e shume masave do te jete e kote.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)

Perpiquni te mos i merrni si fakte personale kritikat qe do t`ju bejne sot. Ata qe do te guxojne t`ju kritikojne ju njohin shume pak per t`ju gjykuar.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)

Do te keni mundesi t`i jepni shprehje disa aneve pozitive te karakterit tuaj, qe kohet e fundit ` keni lene paksa ne heshtje.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)

Sot do t`ju karakterizoje nje reagim me buzeqeshje ndaj situatave qe te tjeret marrin shume seriozisht. Mos i kushtoni rendesi fjaleve qe mund te thone.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)

Ceshtjet ekonomike do te zene nje pjese te mire te kohes tuaj sot. Kerkoni nje metode te re per te arritur aty ku keni synuar gjithmone.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)

Flisni me miresjellje dhe perpiquni te perdorni nje ton te qete dhe te shtruar. Durimi dhe qetesia qe ju karakterizon do t`ju ndihmojne te merrni ate qe doni.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)

Sot mund te flakni tutje gjithe perkujdesjet dhe friken dhe te beni ate qe ju thote intuita. Eshte nje dite e pershtatshme per te bere ate qe ndjeni.
Horoskopi dates 8 dhjetor 2013, 8/11/2013

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)

Duhet te sforcoheni per te qene te perqendruar gjate gjithe dites. Duhet te impenjoni gjithe forcat dhe energjite tuaja per te zgjidhur nje problem te komplikuar.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Nese doni te coni ne perfundim impenjimet e nisura, duhet te shpenzoni shume energji ne pune. Mos harxhoni kot asnje minute kohe.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *