Home / Horoskopi / Horoskopi Ditor 1 dhjetor 2013, 1/12/2013

Horoskopi Ditor 1 dhjetor 2013, 1/12/2013

Horoskopi Ditor 1 dhjetor 2013, 1/12/2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Tensioni qe ju ka pushtuar nuk do te largohet thjesht. Kini kujdes sepse perpjektjet tuaja per ta larguar ate, mund te provokojne veshtiresi te reja.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Afer mesdites do te keni nje surprize te bukur, qe do t`ju beje te ndjeheni te motivuar. E sotmja mund te jete vertet nje dite per te mbetur ne kujtese.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Krenaria juaj mund te behet pengese sot. Jini me te perulur dhe do te mesoni nga dikush i cili, ndryshe nga sa e mendonit, eshte shume me i zoti se ju. Horoskopi Ditor 1 dhjetor 2013, 1/12/2013

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Vazhdoni te reagoni ashtu si keni bere deri tani dhe ndoshta do te keni nje surprize. Nje person me te cilin keni marredhenie, do te tejkaloje disa kufi qe ju i keni vendosur.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Dita mund te rezultoje nje nderthurje e cuditshme e pozitivitetit dhe negativitetit. Me nje veshtrim te pare, gjerat do t`ju duken te ndryshme.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Eshte e rendesishme qe te mendoni per fatin tuaj, por vemendja duhet te jete e perqendruar ne disa detaje me urgjente. Ka gjera qe mund te presin.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Nuk e imagjinoni se sa e rendesishme ka qene ndihma qe ju i keni dhene disa njerezve. Sido qe te shkojne punet e ndalni rrugen qe keni nisur.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Nuk jeni te gatshem te hiqni dore nga asgje qe ju perket. Ju jeni njerez qe e dini mire se cfare doni dhe si ta arrini, prandaj vazhdoni derisa te dilni fitimtare.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Nje shfaqje e ndjenjave tuaja per familjaret ne momentin e duhur, mund te beje cudira. Megjithate, mos e teproni sepse mund te shfaqeni te pasinqerte.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Nje takim qe kishit programuar per sot mund te deshtoje, sepse nje person i perfshire ne kete takim mund te ngaterroje vendin dhe orarin e percaktuar.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Ndryshimet nuk duhet te behen as te menjehershme dhe as te lihen pas nje kohe te gjate, sepse s`do ta kene efektin e kerkuar. Gjerat e vogla kane vertet rendesi.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Mos u perpiqni te nxitoni per te mbaruar me shpejt, sepse mund t`i ngaterroni gjerat. Merrni kohen e mjaftueshme per t`i vleresuar me mire problemet.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *