Home / Horoskopi ditor / Horoskopi ditor 11/12/2013

Horoskopi ditor 11/12/2013

Horoskopi ditor 11/12/2013, parashikimi i yjeve per daten 11 dhjetor 2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

Disa nga ju duhet te rishikojne programet e bera sepse do t`ju duhet te hiqni dore. Megjithate nuk do te anulloni gje, thjesht do t`i shtyni per nje dite tjeter.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)

Do ta jetoni kete te premte ashtu sic ju pelqen me shume. Me cfaredo lloj veshjeje sot do te ndjeheni mire dhe nese jeni ne nje ambjent serioz apo jeni me xhinse.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)

Nese keni nje ceshtje biznesi neper duar kjo eshte dita ideale per te arritur nje marveshje pa u lodhur shume. Perpiquni t`i kushtoni vemendje problemeve te partnerit.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Nuk keni menduar asnjehere te nderroni pune? Mbase ka ardhur momenti ta beni sepse keni shume mundesi te mira qe po ju ofrohen ne nje ambjent te njohur.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)

Eshte e kote te impononi idete tuaja tek persona qe nuk i pranojne aspak ato. Sot do te ndjeheni nervoze per shkak te nje refuzimi qe ju eshte bere.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)

Pasioni dhe te qenit vetvetja sot do t`ju ndihmojne te beni pershtypje ne zemren e dikujt. Beni kujdes me parate sepse do te keni disa shpenzime te papritura.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)

Kujdes sot te mos beni gafa te rrezikshme. Jeni pak te kushtezuar nga rrethanat dhe do t`ju duhet te ragoni ne nje menyre te caktuar.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)

Kushdo qe te jete menyra qe keni menduar per te kaluar kete dite, do ta realizoni. Kerkoni dhe bashkepunimin e te tjereve per te bere dicka te bukur.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)

Nese nuk e keni bere akoma, filloni te pergatiteni per pushimet e fundjaves. Me vone do te shikoni qe problemet dhe puna do t`ju zaptojne gjithe diten.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)

Po harxhoni kohe shume me gjera te kota nderkohe qe duhet te beni gjithcka per te mbaruar dicka te rendesishme. Perfitoni nga mundesite qe ju jepen.

                                             Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)

Horoskopi ditor 11/12/2013
Lodhja dhe pak corientim ne jeten tuaj sot do t`ju vene poshte dhe ju nuk do te jeni ne gjendje te reagoni. Eshte mire te injoroni njerezit e bezdisshem.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Do te jetoni nje moment pavendosmerie persa i perket ndjenjave dhe shume nga ju do te gjenden midis dy zjarresh. Pyesni zemren per te marre nje pergjigje te sakte
.

Check Also

Horoskopi javor nga data 30 dhjetor – 5 janar 2014

Horoskopi javor nga data 30 dhjetor – 5 janar 2014. Parashikimi i fund vitit dhe ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *