Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 12 nentor 2013, 12-11-2013

Horoskopi ditor 12 nentor 2013, 12-11-2013

Horoskopi ditor 12 nentor 2013, 12-11-2013Horoskopi ditor 12 nentor 2013, 12-11-2013

Dashi
21 mars- 20 prill

Nëse ndihet i hidhëruar në dikë kjo nuk do të thotë që duhet ti acaroni ndjenjat e juaja.

Demi
21 prill- 21 maj

Shërbimet, në makinë, trup shtëpi apo në llogarinë e juaj bankare do të jenë shumë efektive. Ditë e mirë për t’u kujdesur për të gjitha.

Binjakët
22 maj- 21 qershor

Kombinoni të gjitha format e buxhetit në kuptim që të keni para të mjaftueshme për të shkuar diku në pushime sot.

Gaforrja
22 qershor- 22 korrik

Çdo fund ka edhe një fillim të rin. Bëhuni gati për një sfidë të vogël që do të filloj sot për të filluar suksesin e mëtejshëm.

Luani
23 korrik- 22 gusht

Thashethemet e këqija por edhe diskutimet për moralin do të jenë në qendër të vëmendjes për personat e lindur në këtë shenjë.

Virgjëresha
23 gusht- 22 shtator

Arritjet dhe improvizimet janë ato që keni nevojë për t;i arritur sot. Yjet ju sugjerojnë që të jeni të vërtetë sidomos në aspektin profesional.

Peshorja
23 shtator- 22 tetor

Do të keni dy aspekte të ndryshme në këtë ditë. Zgjidhni ato që dëshironi t’i keni dhe në fund veproni.

Akrepi
23 tetor- 21 nëntor

Do të keni bashkëbisedim të lodhshëm dhe të panevojshëm. Një bisedim i vogël nuk është i keq. Shoqërohuni më shumë.

Shigjetari
22 nëntor- 21 dhjetor

Shikoni orarin e juaj dhe vendosni për atë që doni. Duhet të jeni me fleksibil sidomos për t’ju ikur gjërave të këqija.

Bricjapi
22 dhjetor- 20 janar

Duhet që të jeni më i qartë në idetë që keni. Besoni më shumë në shokët dhe kolegët dhe do të arrini sukses.

Ujori
21 janar- 18 shkurt

Do të keni shumë përgjegjësi sot në mëngjes por ato do t’i tejkaloni më vonë ku do gjeni kohë për relaksim dhe punë.

Peshqit
19 shkurt- 20 mars

Koha për argëtim. Merrni një libër të kuzhinës dhe bëni gjellën që ju pëlqen më së shumti. Tërë këtë bëjeni me familje.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *