Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 17 dhjetor 2013, 17.12.2013

Horoskopi ditor 17 dhjetor 2013, 17.12.2013


Horoskopi ditor 17 dhjetor 2013, 17.12.2013

Shiko edhe: HOROSKOPI JAVOR Nga data 17 – 23 dhjetor. 

Dashi 
Planetet do ndikojne mjaft pozitivisht ne jeten sentimentale te cifteve. Me ne fund do mbizoteroje qendrueshmeria dhe doe keni me te lehte te komunikoni me partnerin. Beqaret do kene takime, por ne asnje menyre nuk duhet t’i pershpejtojne gjerat. Per sa iu perket financave, ka mudnesi qe situata te permiresohet. Me ne fund e keni kuptuar se duhet maturi me shpenzimet.Horoskopi Javor, nga data 17 deri ne 23 dhjetorDemi 
Komunikimi do mbizoteroje gjate gjithe kesaj dite ne jeten tuaj ne cift sot. Do i zgjidhni me qetesi edhe mosmarreveshjet qe keni pasur. Beqaret do jene me humor te mire dhe do i pranojne ftesat per te dale neper takime. Ka gjasa qe te filloje edhe nje histori e bukur dashurie. Nese nuk beni nje riorganizim te financave ka rrezik qe te keni probleme me buxhetin. Kujdes!

Binjaket
Dite e kendshme dhe e mbushur me kenaqesi kjo e sotmja per te dashuruarit. Do i harroni te gjitha problemet e se kaluares dhe do e shihni me optimizem te ardhmen. Beqaret edhe pse nuk po kerkojne te ndryshojne status, nje takim i vecante do i beje te ndryshojne mendje. Ne planin financiar do keni sukses. Mund te mendoni edhe per nje investim afatgjate qe do ua permiresoje shpejt buxhetin.

Gaforrja
Per pjesen me te madhe te cifteve jeta ne cift nuk do kete as problemin me te vogel. Te dy do mbani pergjegjesite tuaja dhe do e respektoni mendimin e njeri-tjetrit. Beqaret edhe pse do kerkojne shume, serish nuk do e gjejne shpirtin e tyre binjak. Me financat do i keni punet me mire sesa mendonit. Mund te beni pa frike transaksionet qe keni menduar prej kohesh.

Luani
Jo vetem qe nuk do ndiheni aspak te trishte sot ne jeten tuaj ne cift, por emocionet qe do perjetoni do jene te papershkrueshme. Shfrytezojeni diten deri ne minuten e fundit. Beqaret duhet te perfitojne nga te gjitha takimet sepse ne momentin me te papritur mund te kene surpriza. Tregohuni te arsyeshem me shpenzimet dhe nuk do keni asnje problem financiar.

Virgjeresha
Nuk do tregoheni aspak tolerante gjate kesaj dite me ate qe keni ne krah dhe kjo mund te sjelle mosmarreveshje te shumta me te. Kujdes! Beqaret do jene me te hapur dhe me komunikues me personat qe do takojne. Ndonjeri prej tyre shume shpejt mund te behet pjese e jetes suaj. Ne planin financiar mund te perballeni me disa zhgenjime. Mos shpenzoni kuturu.

Peshorja
Ambienti ne jeten sentimentale te beqareve do jete i ngrohte gjate kesaj dite. Marredhenia juaj do konsolidohet dhe disa mund te marrin vendime te medha. Beqaret duhet te tregohen sa me realiste dhe mos kerkojne te pamunduren. Do ishte mire te mos e mendonit jeten si nje telenovele. Ne planin financiar do perballeni me probleme serioze. Mos beni asnje shpenzim.

Akrepi
Nuk pritet asnje problem i madh gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift. Si ju ashtu edhe partneri do e mbeshtesni mjaft njeri-tjetrin dhe nuk do mbani asnje inat per gabimet e vogla. Beqaret do kene fat dhe do takojne shpirtin e tyre binjak. Edhe ne planin financiar do jete nje nga ditet me te mira. Nuk do keni asnje veshtiresi keshtu qe mund te shpenzoni pa pasur frike.

Shigjetari
Nuk pritet te kete veshtiresi dhe probleme te medha gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift. Komunikimi do jete i mire dhe bashkepunimi gjithashtu. Beqaret do kene mundesi per te krijuar nje lidhje, por do hezitojne. Koha iken, keshtu qe po nuk perfituat mundesite do iu ikin. Perpektivat ne planin financiar jane te mira. Asgje e keqe nuk do ndodhe keshtu qe qetesohuni.

Bricjapi
Do e dini mira sot cfare duhet te beni qe ta ndizni zjarrin pasionit ne cift. Do perkujdeseni mjaft per partnerin dhe doe beni ate te “gjunjezohet” para jush. Priten emocione te forta. Beqareve do iu realizohet nje nga endrrat me te bukura. Keshillohet te qendroni me kembe ne toke. Ne planin financiar mos u tregoni te pamatur nese nuk doni te keni veshtiresi.

Ujori
Priten ndryshime mjaft pozitive gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift. Do beni me teper leshime dhe do jeni me tolerante me njeri-tjetrin. Vazhdoni ne kete rruge. Beqaret do jene shume te zene me angazhimet profesionale dhe ato familjare saqe nuk do e ndiejne aspak mungesen e nje partneri. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me te matur qe te mundeni.

Peshqit
Nese lidhja qe keni krijuar eshte e forte asnje nuk mund ta trondite ate. Nese ka kohe qe eshte vendosur distanca ne cift, beni me shume kujdes. Beqaret do e kene mendjen tek nje person qe kane pare rastesisht. Do ishte me mire mos enderronit shume sepse ka mundesi qe ate person te mos e takoni me. Ne planin financiar jo cdo gje do shkoje per mrekulli, por as probleme te mehda nuk do keni.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *