Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 17 nentor 2013, 17/11/2013

Horoskopi ditor 17 nentor 2013, 17/11/2013

Horoskopi ditor 17 nentor 2013, 17/11/2013Horoskopi ditor 17 nentor 2013, 17/11/2013
Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Planetet do t`ja u komplikojne me teper sec duhet diten e sotme. Nese sot nuk deshironi te takoni nje person te caktuar, nuk keni pse jepni shpjegime te teperta.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Kurseni kritikat e teperta qe beni gjithmone dhe do te evitoni armiqte per sot. Keni aftesine te kuptoni ne cast situata te caktuara dhe t`i shfrytezoni ato.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Ne familje do te arrini te mbyllni ato probleme qe keni te hapura prej kohesh. Sentimentale dhe pasionante, sot do te beni realitet nje enderr te partnerit tuaj.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Sot do te rivendosni lidhjet me te aferm qe nuk shihnit prej kohesh. Ne mbremje rezervohen momente shume te kendshme dhe mjaft romantike.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Sot do ta ndjeni partnerin me prane se kurre dhe kjo do t`ju jape siguri ne vetvete. Nese po prisni nje deklarate qe po vonon te behet, tregohuni te shkathet, bejeni ju te paret.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Nje e hene e mrekullueshme parashikohet per ju. Ju ndalohet ne menyre kategorike te qendroni mbyllur ne shtepi ose te jeni te ndrojtur.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Veproni me plan sot duke organizuar diten tuaj dhe duke ndjekur cdo takim te lene pezull. Harrojeni stresin e dites dhe ne mbremje qendroni ne shoqerine e partnerit qe ben shume per ju.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Zbrazeni tensionin qe keni akumuluar sot, duke degjuar muzike. Keshtu dhe ju do te ndjeheni me mire dhe ata qe keni prane do te kenaqen ne shoqerine tuaj.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Mbase jo gjithcka qe kishit planifikuar sot do te arrini ta beni. Keni nevoje te riekuilibroni ritmin e dites suaj per te mos pasur me probleme.
Horoskopi ditor 17 nentor 2013, 17/11/2013

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Raporti me partnerin kerkon pak me shume vemendje nga ana juaj. Suksesi eshte shume prane jush, por tensionoheni aq teper sa mund tju ike nga duart.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Ne shoqeri te mire nuk do ta kuptoni aspak kohen qe kalon pa u vene re. Pergjegjesite e reja qe keni marre do te sjellin dhe nje rritje te financave tuaja.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Kjo e sotmja do te jete nje dite mjaft e embel nese ju do te dini te silleni. Partneri ka nje shqetesim te cilin do ta diskutoje me ju perpara se ta zgjidhe.

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *