Home / Horoskopi ditor / Horoskopi ditor 18 nentor 2013, 18-11-2013

Horoskopi ditor 18 nentor 2013, 18-11-2013

horoskopi ditorHoroskopi ditor 18 nentor 2013, 18-11-2013

SHIKO EDHE:  HOROSKOPI JAVOR 

Shiko horoskopin date 18 nentor, parashikimi i yjeve per te gjitha shenjat cdo dite

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Do te degjoni disa kritika te cuditshme dhe pak te konsumuara lidhur me sjelljen tuaj. Eshte mire qe te mos i kushtoni shume vemendje.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Interesimi juaj per gjerat me te vogla do t`ju hape rruge realizimit te objektivave te rendesishme. Megjithese mund te dukeni kureshtar, do te arrini te triumfoni.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Sot do te perfundoni dicka qe keni kohe qe e keni nisur. Ju nevojitet vemendje e vecante per te mos lene menjane asnje detaj te paplotesuar.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Ne pjesen e dyte te dites do te kaloni nje moment jo shume te kendshem. Prania e dikujt do t`ju beje te ndiheni ngushte per ato qe do te ndodhin.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Optimizmi juaj do te kete nje ndikim te dukshem dhe tek te tjeret. Do te arrini qe me gjestet dhe fjalet tuaja te krijoni nje situate plot humor.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Mundohuni te beni ate qe eshte me e drejte per personat qe doni. Nuk duhet te kufizoheni ne ato c`ka mund te ofroni, nese dikush i meriton.

SHIKO EDHE:  HOROSKOPI JAVOR 

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Duhet te hiqni dore nga ankthet e pajustifikuara dhe nga deshira per t`i lene pezull gjerat qe nisni. Keni ndermend te beni nje udhetim te shkurter.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Gjeni menyren te shmangni presionet e shumta qe do t`ju vene ne qender te vemendjes. Mendoni mire ato qe do te thoni dhe veproni sa me shpejt.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Beni dicka te vlefshme per veten tuaj sot, ose lejojini te tjeret t`ju tregojne se sa rendesi keni per ta. Kohet e fundit jeni mbyllur shume ne vetvete.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Gjate gjithe dites do te kerkoni keshilla lidhur me ceshtjet qe duhet te zgjidhni. Kini me shume besim ne veten tuaj dhe do te arrini aty ku doni.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Shqetesimet e koheve te fundit do te fillojne te marrin nje drejtim te caktuar, pas nje diskutimi te gjate me nje person te afert. Respektoni idete e njeri-tjetrit.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Ndiheni ne faj per dicka qe nuk keni mundur ta evitoni. Mbase menyra me e mire per te harruar, eshte t`ia lini gjithcka kohes pa nderhyre ne asgje.

SHIKO EDHE:  HOROSKOPI JAVOR 

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *