Home / Horoskopi / Horoskopi Ditor 22 nentor 2013, 22-11-2013

Horoskopi Ditor 22 nentor 2013, 22-11-2013

Horoskopi Ditor 22 nentor 2013, 22-11-2013Horoskopi Ditor 22 nentor 2013, 22-11-2013

Shikoni horoskopin çdo dite ne shqip ne revistashqiptare.com

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

Yjet do t`ju japin mundesi te permiresoni pozicionin tuaj ne pune, por duhet ta dini qe do te bazoheni vetem ne forcat tuaja dhe nuk do te keni asnje mbeshtjetje nga jashte.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Mos u dekurajoni nese dikush anullon nje takim me ju sot. Do te perfitoni per te dale me miqte tuaj dhe per te bere ato gjera qe mund t`ju zbavisin me shume.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Vonesa e disa te afermve qe po prisni do t`ju alarmoje shume sot. Mos u shqetesoni me teper sec duhet sepse shume shpejt do te mesoni te verteten.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Sot do te dini te nxirrni ne pah anet me positive te personave qe ju qendrojne prane. Keshtu do te ndjeheni dhe ju shume i motivuar per me teper.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Ne mbremje lerini pak menjane problemet tuaja dhe kushtojini me shume kohe partnerit qe ka filluar te tregoje shenja te hapura merzitjeje karshi kesaj situate.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Jini te sigurte ne ate qe kerkoni dhe do te arrini ta merrni. Nga ana tjeter duhet te perdorni intuiten tuaj per te zgjidhur ceshtje qe kane mbetur pezull prej kohesh.

Horoskopi Ditor 22 nentor 2013, 22-11-2013

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Sot dashuria do te zere vendin e pare ne te gjitha momentet e dites suaj. Sido qe te jeni single ose i lidhur me dike sot do te perjetoni shume surpriza dhe emocion.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Do te keni konfirmimin se keni plotesisht te drejte lidhur me nje ceshtje pune. Ia vlen te guxoni dhe aty ku duket se nuk ka asgje dhe ju jeni plotesisht i bindur per kete.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Duke u pare ne pasqyre sot do te shikoni qe keni nevoje per pune per te risjelle ne forme pamjen tuaj fizike. Rifilloni menjehere ushtrimet dhe palestren.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Yjet ju keshillojne te ndryshoni dicka brenda dhe rreth jush. Te reja ne qarkullim qe do te fillojne te shfaqen keto dite nuk duhet t`ju gjejne te papergatitur.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Duhet te riparoni nje neglizhence persa i perket punes qe ju ka vene shume ne veshtiresi. Mundohuni te bashkepunoni me te gjithe ata qe do t`ju ndihmojne per te sistemuar gjerat.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Pak guxim me teper do t`ju shtyje te kerkoni ate qe e meritoni vertet. Po tregoheni indiferente karshi kerkesave te dikujt qe gjithmone ankohet per ju

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *