Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 23 dhjetor 2013

Horoskopi ditor 23 dhjetor 2013

Horoskopi ditor 23 dhejtor 2013

Dashi
21 mars- 20 prill

Mos u kujdesuni shumë për nevojat e juaja pasi që ka ardhur koha që të takoni njerëz të ri. Aftësia e juaj që të pajtoheni më ta në shumë gjëra është shumë e madhe por duhet që të fokusoheni dhe të ndihmoni më shumë njerëz.

Demi
21 prill- 21 maj

Ju dhe trupi i juaj do të jenë në një gjendje më të mirë shëndetësore sot kështu që provoni të bëni diçka të mirë! Kjo do të thotë që të bëni ushtrime apo të ushqeheni më shumë!

Binjakët
22 maj- 21 qershor

Gaforrja

Do të keni një shpërthim sot si në punë ashtu edhe në jetën tuaj sentimentale. Është njëra nga ato ditë ku nuk do të harroni argëtimin e madh tuajin. Megjithatë, yjet ju sugjerojnë që të keni kujdes paratë!

22 qershor- 22 korrik

Jeni aktiv më shumë se zakonisht ndoshta më shumë aktiv sesa duhet të jeni! Është një ditë ku do të përpiqeni që ti mundni të gjithë të tjerat duke kryer detyra edhe jashtë orarit të punës.

Luani
23 korrik- 22 gusht

Po ushqeheni më shumë me ushqim artificial edhe pse këtë nuk jeni duke e kuptuar! Lejoni që shumë gjëra të dalin jashtë vetës tuaj, normalisht duke punuar. Shprehni më shumë dëshirat e juaja!

Virgjëresha
23 gusht- 22 shtator

Dikush i afërt i juaj do ju ndihmoj në kryerjen e një detyre. Kjo mund të jetë një këshillë që ka të bëj me ngjyrën ose masën. Po ashtu keni një ide të mirë që do ju futet në funksion në dashuri.

Peshorja
23 shtator- 22 tetor

Po ndjeni argëtimin më shumë se zakonisht e cila gjë do të thotë shumë për ju! Është një ditë e mirë për të bashkëvepruar më të tjerët apo për të takuar njerëz të rinj në këtë kontekst. Puna ju ka lodhur paksa.

Akrepi
23 tetor- 21 nëntor

Dikush i ri ka nevojë për të dëgjuar diçka nga ju dhe për këtë keni nevojë që të kërkoni falje apo të ecni me këmbë për tokë. Nuk do të jetë edhe aq e vështirë pasi kështu do të arrini qëllimet e juaja!

Shigjetari
22 nëntor- 21 dhjetor

Jepni më shumë kohë vetës do të arrini më shumë sesa ju e keni menduar. Në dashuri duhet të bëni intervenime esenciale. Sot është edhe një ditë e mirë për të menduar për vikendin.

Bricjapi
22 dhjetor- 20 janar

Merruni me aktivitete kulturore merrni pjesë në ndonjë festival apo vizitoni galerinë do të kenë ndikim të madh tek ju! Edhe pse si shenjë nuk jeni adhurues i artit, bëjeni këtë.

Ujori
21 janar- 18 shkurt

Duhet të jeni të sigurt në çdo veprim që bëni sot pasi që dikush mund të ndikoj negativisht tek ju. Merruni edhe me partnerin e biznesit. Komunikimi i qartë është vital, fatmirësisht edhe shumë i thjesht.

Horoskopi ditor 23 dhejtor 2013

 

Peshqit
19 shkurt- 20 mars

Duhet që të ndreqni një problem në mes të kolegëve por edhe shokëve. Por, kujdes pasi që edhe ju jeni keqkuptuar nga të tjerët. Në dashuri yjet ju sugjerojnë që të përballeni me realitetin.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *