Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 23 nentor 2013

Horoskopi ditor 23 nentor 2013

Horoskopi ditor 23 nentor 2013Horoskopi ditor 23 nentor 2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Sot bazohuni vetem tek gjerat praktike. Eshte e kote te thurni plane per ide, te cilat veshtire se mund te realizohen. Merrni me te miren nga ato qe keni ne dore.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Duhet te tregoheni shume te qarte dhe precize ne momentin kur do t’i kerkoni nje nder nje mikut tuaj. Ai duhet te kuptoje drejt se perse behet fjale.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Nuk jeni ne humor qe ti ndiqni zhvillimet e fundit sipas planeve qe kishit caktuar. Kurioziteti do te beje qe te jeni ne dijeni te cdo te reje qe ndodh rreth jush.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Deshironi te shprehni ate qe provoni megjithate keni dicka qe ju pengon. Do ta gjeni vetveten vetem afer mbremjes, kur te jeni ne shoqerine e partnerit.

Horoskopi ditor 23 nentor 2013

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Nese jeni ne gjendje te beni levizjen e duhur, do te lini pershtypje te mira tek nje person I vecante. Besojini aftesive tuaja dhe gjerat do te rrjedhin vete.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Duhet t’i shkoni deri ne fund nje ceshtjeje personale jo shume te qarte. Vetem keshtu do te arrini te zbuloni se kush eshte e verteta.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Kerkoni ndihmen e nje mikut tuaj per te dale nga nje situate e sikletshme qe do t’ju mbetet ne mendje per shume kohe. Mbase me vone kur ta kujtoni do te qeshni me veten.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Nje takim I rastesishem do t’ju jape energjite per te cilat kishit nevoje. Jeni te gatshem per te ndermarre nje projekt te ri qe kerkon gjithe vemendjen tuaj.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Mos insistoni qe te shpejtoni kohen nese nuk doni qe ju dhe koleget tuaj te shikojne te zhduket pa asnje gjurme nje projekt, per te cilin po punonit prej kohesh.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)Luftoni per gjerat e reja dhe mundohuni te mos humbni pike ne ato qe keni fituar deri tani. Do te hasni me nje pengese qe nuk e kishit llogaritur.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Atmosfera ne pune do te jete shume e tensionuar sot. Perpiquni te mos jeni ju shkaku I disa mosmarveshjeve dhe keqkuptimeve sepse do te shkaktoni shume debate.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Do te arrini t’i sqaroni gjerat me partnerin vetem nepermjet nje bisede te hapur dhe te sinqerte. Mos rrezikoni duke treguar dhe detaje qe nuk jane te nevojshme.

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *