Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 24 dhjetor 2013

Horoskopi ditor 24 dhjetor 2013

Horoskopi ditor 24 dhjetor 2013,   Horsokopi date 24.12.2013

Shiko edhe:  Horoskopi Javor

Dashi
Dita e sotme ju kerkon te beni me teper durim sepse vertete qe do tju shperbleje,prandaj sigurohuni qe jeni te gatshem te lejoni te tjeret te njohin anen tuaj te qete dhe tolerante.Kjo eshte vertete nje dite e mire qe ka si qellim rezultate teper domethenese dhe te suksesshme per ju.

Demi
Eshte kohe e pershtatshme per te pergatitur veten tuaj qe disa energji dhe dite romantike po afrojne! Nese jeni duke njohur dike gjerat midis jush do te marrin nje drejtim pozitiv dhe me serioz.Por nese nuk e keni njohur kete person atehere eshte momenti I duhur ku do te njiheni me nje prson te drejte dhe te sinqerte!

Binjaket
Ne diten e sotme ju duhet te siguroheni me veten tuaj qe po beni te pamunduren per tu perqendruar – megjithese gjerat jane te veshtira, por kjo nuk do te thote qe eshte e pamundur per tu perballur me keto veshtiresi nese tregoheni te vemendshem per qellimet qe duhet te arrini,cfaredo mund te jene ato.

Gaforrja
Sot eshte nje dite teper domethenese per ju sepse jeni duke bashkpunuar me grupe te medha.Sigurohuni qe te jeni ne qender te vemendjes dhe me inteligjencen tuaj te reflektoni dijet tuaja.Megjithese jo gjithmone mund tju presin kaq shume lehtesira por ju me kembengulje dhe vullnet mund te arrini shume.

Luani
Egoja juaj do te stervitet shume ne diten e sotme,por kjo nuk do te thote qe ju do te jeni shume me te lumtur apo shume me te trishte deri ne fund te dites.Eshte koha e pershtatshme qe te tregoni edhe perulesine tuaj.

Virgjeresha
Ju duhet te ushtroni instiktet tuaja per te ndermarre disa udhetime sot – do te jete shume e lehte!Energjite tuaja te disponueshme ju bejne te ditur qe te largoheni perkohesisht prej jetes shtepiake apo monotone dhe te mbyllur dhe te gjalleroni mendjen tuaj qofshin keto eksperienca ne fusha,male,bregdet.Ju presin kujtime te bukura!

Shiko edhe:  Horoskopi Javor

Peshorja
Jini te durueshem pavaresisht nga disa levizje irrituese nga ana e disa kolegeve qe jane aty per te sulmuar gjithkend.Por pavaresisht ketyre situatave jot e kendshme ju do te arrini ti luftoni keto kontradikta dhe me aftesite dhe inteligjencen tuaj do arrini suksese te larta dhe domethenese per jeten tuaj.

Akrepi
Ata qe i përkasin shenjës se akrepit do te lumturohen kur te shohin zgjerimin e biznesit te tyre. Rritje financiare te papritura do te përmirësojnë situatën tuaj financiare. Për te pasur sukses ne karrierën tuaj , mos i përzieni problemet personale me punën. Evitoni thashethemet mes bashkëpunëtoreve për te mbajtur një reputacion te mire.

Shigjetari
Nuk do të mungojë sensi i përgjegjësisë e kjo do të lejojë t‘u shkosh në fund planeve të tua. I vetmi aspekt negativ (përveç atyre periudhave të shkurtra të ndikuara nga planetët e shpejtë) do të jetë ai i përcaktuar nga kundërshtitë e Uranit. Ky planet i paparashikueshëm mund të shkaktojë një dëshirë të papërmbajtshme për çlirim brenda teje, por gjëja më e mençur do të ishte kujdesi, nuk duhet të reagosh menjëherë ndaj provokimeve të tij me lëvizje të vrullshme.

Bricjapi
Lejoni që edhe të tjerët të ndihen komod, sepse do të vije edhe momenti juaj për t’u dëshmuar sa vleni. Dominimi juaj te partneri nuk do t’ju sjellë lumturi. Në këtë mënyrë partneri do të ndihet si i humbur. Është koha të frenoni pak dhe të dëgjoni se çfarë ka partneri për të thënë. Personat e lirë shpejt do të krijojnë kontakte të reja, por edhe mund t’i humbasin shpejt ato.

Ujori
Kjo është një periudhë shumë e mirë që ti sqaroni mirë punët me partnerin ose me fëmijët. Keni opcione të definuara, mirëpo ju gjithashtu jeni duke hulumtuar për kompromise dhe solucione ku ju do të dilni fitues . Udhëtimi dhe/ose mësimi do të jenë të pranishme këtë javë . Mendja juaj është e shpejtë dhe e kthjellët.

Peshqit
Keni një engjull që ju ruan në krahë këtë javë . Kjo mund të jetë dikush që flet cdo herë mirë për ju ose person I cili do të ju njoftojë me dikë tjetër I cili do të mund të ju ndihmojë . Ndëgjoni intuitën tuaj dhe vërjani veshin ëndërrave tuaja. Cfarë do që të bëni në jetën tuaj publike do të ketë efekt pozitiv.

Shiko edhe:  Horoskopi Javor

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *