Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 24 nentor 2013, (24/11/2013)

Horoskopi ditor 24 nentor 2013, (24/11/2013)

Horoskopi ditor 24 nentor 2013, (24/11/2013)Horoskopi ditor 24 nentor 2013, (24/11/2013)

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

Kur kerkojne t’ju vene perpara pergjegjesive mundoheni te reshkisni sepse nuk pranoni te merrni mbi vete dhe pergjegjesite e personave te tjere.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)

Per shume nga ju kerkohet te tregoni diplomaci lidhur me nje sekret qe do te zbuloni. Reagimi me impulsivitet mund t’ju prishe shume pune.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)

Projektoni me kujdes pamjen tuaj per nje mbremje jo te programuar. Nese beni pershtypje cdo gje qe vjen me pas do te jete e mrekullueshme.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Behuni tolerante dhe do te perfitoni dhe aty ku nuk shpresonit. Nje histori e vjeter qe rrezikonte raportin me partnerin mund te quhet e mbyllur.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)

Keni arritur t’i perjetoni ngjarjet e ndryshme ashtu sic jua ofrojne. Nuk po i kushtoni shume rendesi dhe kjo ju ben me te perkushtuar ndaj vetes.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)

Cdo gje po ju duket gri dhe nuk jeni ne humor. Duhet te ndryshoje ngjyra me te cilen i perceptoni gjerat per te mos rene pre e monotonise.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)

Yjet rezervojne surpriza te kendshme gjate dites se sotme. Por tregoni pak kujdes sepse gjerat duhet te ndodhin atehere kur kane kohen.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)

Dita e sotme do t’ju gjeje disi te lodhur dhe mjaft te zene me pune. Nuk do te arrini te shihni asgje pozitive dhe kjo do tju merzise akoma me shume.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)

Tregoni respekt per ata persona qe ju kane kushtuar shume. Nese vendosni te nderprisni nje marredhenie i pari qe duhet ta dije eshte partneri.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)

Do te mundoheni shume, perpara se te gjeni te perbashketat me ata qe ju rrethojne. Jeni duke jetuar ne boten tuaj dhe keni veshtiresi te pershtateni.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)

Perfitoni per te pare me me interes disa ceshtje qe nuk po i konsideroni shume kohet e fundit. Mund te shikoni qe kane qene vertet te rendesishme per ju.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Edhe pse po pershtateni me jeten e re qe sapo keni nisur, nuk keni per t’ia dale dot mbane. Nese do te benit dicka me konkrete do te kishit me teper avantazhe.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *