Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 27 nentor 2013

Horoskopi ditor 27 nentor 2013


Horoskopi ditor  27 nentor 2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Duhet te tregoheni te vendosur ne marrjen e nje vendimi. Mos beni asgje ne menyre te nxituar apo kalimthi. Prezenca e Henes ne shenje siguron sukses te plote.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Sot eshte dita ideale per t’u mbledhur me njerezit qe I keni me perzemer, duke kaluar ore te kendshme me ta. Keni nje lajm te rendesishem per te shpallur.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Hapjuni nje mikes suaj, ndoshta ajo mund t’ju ndihmoje per te zgjidhur nje problem qe ju shqeteson prej kohesh. Megjithate, e folura me dike te ben te ndihesh me mire.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Sot nuk ndiheni ne forme per t’iu pershtatur te tjereve, por do te jene ata qe kerkojne te nderhysh ne favor te dikujt, te cilen ju e beni pa hezitim dhe ne menyren me efikase.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Te lindurit e kesaj shenje do te ndihen konfuz dhe te rene moralisht. Prandaj do te ishte me mire qe te qendronit prane familjes, duke bere nje analize rreth ngjarjeve te fundit.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Sot duhet te jeni te qete dhe te tregoheni kompresive, sidomos me te afermit tuaj. Prania e Henes dhe e Marsit ne shenje ju bejne nervoze.

Horoskopi ditor  27 nentor 2013

 

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Entuziasmi, dhe deshira e mire do te bejne qe te coni perpara projektet me ambicioze. Do t’ju duhet te beni udhetime, vizita, duke takuar persona qe keni kohe pa I pare.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Mos shpresoni se do t’ia hidhni me pak, sot. Perpara se te pretendoni per nder dhe lavdi, duhet te demostroni tek te tjeret se I keni merituar ato.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Duhet te krijoni me hapesire dhe te jeni me te vemendshem me personat qe jane te rendesishem ne jeten tuaj. Nese nuk e beni ju dikush tjeter eshte I gatshem per kete.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Per te lindurit e kesaj shenje, sot endrrat mund te kthehen ne realitet. Prezenca e partnerit do te beje qe te kaloni nje mbremje te bukur.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Nje ide gjeniale do te beje qe te meritoni suksesin, dhe kjo do te ndikoje dhe ne anen financiare. Parashikohen biznese te mira persa I perket fushave ku keni me shume prirje.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Yjet ju bejne te padurueshem per te perfunduar dicka qe e keni per zemer. Duhet te keni besim tek vetja. Mbremjen do ta kaloni me shoqerine tuaj.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *