Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 28 nentor 2013

Horoskopi ditor 28 nentor 2013

Horoskopi ditor  28 nentor 2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Nje i lindur i Ujorit ju ka furnizuar me disa mesime te vlefshme, te cilat do te mund t`i vini ne praktike per te arritur nje qellim shume ambicioz.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Perfitoni nga nje takim mondan per te realizuar nje projekt tuajin, por kete gje duhet ta beni ne fshehtesi. Nuk duhet te shfaqni karakterin tuaj oportunist.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Sjellja juaj indiferente do te jete absolutisht e nevojshme sot. Beni cdo gje te mundur per te mos u bere irritues per ata qe ju rrethojne.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Kini kujdes te mos beheni me shume serioze se sa duhet. Keshtu do te rrezikoni te humbni nje mundesi te papritur per t`u zbavitur.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Mundohuni te jeni te kujdesshem ne marredheniet me njerezit qe doni dhe degjoni me vemendje keshillat e tyre. Mund te mesoni dicka te rendesishme.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Duke punuar shume dhe duke qene te perkushtuar, do te arrini te shfrytezoni maksimumin e potencialit per te arritur rezultate.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Do te keni tendencen per te qene enderrimtare sot. Ndonje reflektim ne vetmi eshte i nevojshem, por ruhuni te mos bini ne depresion.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Nuk do te jeni te afte te nuhasni levizjet e rivaleve tuaj. Por per t`i luftuar do t`ju duhet nje program perfekt dhe nje doze e konsiderueshme fantazie.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Vetkenaqesia dhe besimi sot do te jene te rrezikshem. Pranoni keshillat e tjereve, sepse pa to do ta keni te veshtire te veproni si duhet.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Mos dergoni mesazhe kontradiktore qe mund te keqkuptohen n. Duhet te jeni te qarte dhe te prere ne menyre qe te mos lendoni askend.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Dikush do te interesohet per ju dhe do te perpiqet t`ju kenaqe te gjitha deshirat. Ju do te keni tendencen per t`u mbyllur ndaj tij, por mos e beni.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Duhet te shfaqeni autoritare dhe vazhdimisht te kontrolluar sot. Do te kete shume njerez qe do te kene nevoje per ju dhe do te duan te hyjne ne orbiten tuaj.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *