Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 29 nentor 2013

Horoskopi ditor 29 nentor 2013

Horoskopi ditor 29 nentor 2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Do te gjeni zgjidhje per nje çeshtje. Vendime te marra ne momentin e fundit, çuditerisht do te rezultojne te favorshme.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Evitoni nervozizmin, sidomos per konflikte te lindura ne pune. Nese e ndjeni veten te lene pas dore, mos mendoni se e kane fajin te tjeret.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Fale Henes, inteligjenca juaj e gjalle dhe kurioze, funksionon me mire se zakonisht, duke ju dhene nje fare autoriteti tek koleget tuaj.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Yjet ju perkedhelin. Dhe keni mundesine qe te shnderroni çdo rast ne diçka pozitive. Jeni shume te afte ne reklamimin e imazhit.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Hena ju fton te jeni te kujdesshem. Mos e lini veten t`ju perfshije pasioni sepse ne mengjes, kur gjithçka te kete mbaruar, do te pendoheni.Horoskopi ditor 29 nentor 2013

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Ne pune do te jeni te zene me projekte qe prej kohesh i keni ne duar. Mos u stresoni, por pranojeni kerkesen per darke qe do t`ju bejne.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Parate arratisen nga xhepat tuaj. Nuk mjafton kjo, por borxhet qe ju kane marre, nuk po jua kthejne. Tregohuni pak me te rrepte.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Cdo gje e bukur do t`ju ndodhe kete dite. Jeni te kapur nga optimizmi i veres dhe cdo moment po e perjetoni ne menyren me te bukur.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Nje enderr mund t`ju jape çelesin per nje eksperience te re. Mos u nxitoni, por vleresojeni situaten. Ne marredheniet me partnerin, jeni me romantik.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Keni shume miq, qe ju ndihmojne, qe jane entuziaste per çdo arritje tuajen. Ndaj, lereni per me vone punen dhe kaloni ca kohe me ta.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Jeni ne nje gjendje te veshtire. Beni analizen e situates dhe pranoni ndihmen e dikujt qe ju rri afer dhe ju pranon ashtu siç jeni.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Nese diçka nuk shkon me personin qe dashuroni, do te dini te zgjidhni problemin me sukses. Hena ju ndihmon dhe çdo raport mund te shnderrohet ne pasion.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *