Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 3 dhjetor 2013, 3/12/2013

Horoskopi ditor 3 dhjetor 2013, 3/12/2013

Horoskopi ditor 3 dhjetor 2013, 3/12/2013

SHIKO EDHE HOROSKOPIN PER MUAJIN DHJETOR

Parashikimi i yjeve!

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Dita e sotme do te karakterizohet nga nje nervozizem i pakuptueshem i juaji. Keni kohe qe nuk ndjeheni mire dhe dicka po ju shqeteson.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Kjo e sotmja eshte nje dite shume e ngarkuar dhe nuk do te pushoni per asnje cast. Me vone do te ndjeni pasojat e lodhjes tuaj.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Jeni shume te zote per te ngritur moralin e te tjereve sot. Do te keni mundesi te ndihmoni nje mikun tuaj per tu ndjere me mire me veten.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Sot do t`ju duhet te luani rolin e `te keqit` per te stimuluar te tjeret te japin me te miren nga vetja. Megjithese mund te merziten per momentin me vone do t`ju falenderojne.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Pasioni do te rindizet tek ju dhe do te keni shume veshtiresi ta mbani nen fre. Dikush do ta kuptoje kete gje por sa keq qe eshte ne pozicion mjaft te veshtire per tju ndihmuar.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Jeni me te vertete te gatshem te perballoni impenjimin qe keni marre kohet e fundit? Ajo qe do te vendosni te beni do te kete ndikim dhe tek te tjeret.
Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Dikush do t`ju beje te besoni se nje blerje e fundit do te ishte mjaft e favorshme per ju. Informohuni mire perpara se te harxhoni parate tuaja.

SHIKO EDHE HOROSKOPIN PER MUAJIN DHJETOR

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Mos harxhoni energjite tuaja per dicka qe nuk kerkon shume pune. Qetesohuni dhe mendoni te beni dicka me te kendshme per veten tuaj.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Mos u ndjeni te detyruar te lidhni miqesi me dike vetem sepse vleresoni profesionalitetin e tij. Disa gjera dhe ndahen dhe ju sigurisht qe nuk mund te jeni miq me njeri-tjetrin.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Sot po justifikoni nje veprim mjaft te drejte tuajin. Nuk eshte e nevojshme te mendoheni prape per dicka e cila eshte tashme e vendosur.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Sot do te kaloni nje provim te veshtire perpara se te perfitoni ate qe keni deshiruar gjithmone. Tregohuni te durueshem dhe mos e manifestoni hapur gezimin tuaj.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Sjellja juaj ne pune ndryshon shume nga ajo qe keni ne nje ambjent shoqeror. Kjo tregon qe dini te pershtateni me situatat dhe me njerez te ndryshem.

Horoskopi ditor 3 dhjetor 2013, 3/12/2013

SHIKO EDHE HOROSKOPIN PER MUAJIN DHJETOR

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *