Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 3 janar 2014

Horoskopi ditor 3 janar 2014

HOROSKOPI DITOR 3 JANAR 2014. 03/01/2014

DASHI
Jeta ne cift do jete shume e qete gjate kesaj dite. Komunikimi nuk do shterroje dhe do beni disa projekte afatgjata per te ardhmen. Beqaret do jene me shume se kurre romantike. Mjafton qe te ndiheni mire, nuk e keni problem edhe nese nderroni disa partnere. Kujdes sepse mund te vije nje dite qe te lendoheni. Financat do jene shume te mira. Ka mundesi te keni edhe ndonje rritje te buxhetit.

DEMI
Ciftet nuk do ndihen dhe aq mire. Nese jeni merzitur per dicka me partnerin, bejani atij te ditur, mos e mbani per vete. Do jeni me fat sot ju beqare. Zemra do perjetoje emocionet qe keni pritur prej shume kohesh. Nuk do keni frike te futeni ne nje bote me te papritura dhe gjera te cuditshme. Dite e favorshme per financat. Gjithsesi analizojeni mire terrenin para se te investoni.

BINJAKET
Do e keni te veshtire sot ta analizoni me objektivizem jeten tuaj ne cift. Do iu mungoje kthjelltesia duke qene se jeni te futur teresisht ne kete lidhje. Jeni beqare? Do keni nje takim vendimtar i cili do mund te ndryshoje pergjithmone jeten tuaj. Edhe financat nuk do jene te keqija. Ka shume gjasa qe ato te permiresohen dhe ju te beni disa shpenzime te menduara prej kohesh.
GAFORRJA
Gjeni me shume kohe sot per ta shpenzuar me partnerin tuaj dhe provoni ndonje aktivitet te ri se bashku. Shmangni me cdo kusht diskutimin e disa temave delikate te cilat mund te sjellin probleme. Beqaret do te drejtohen nga Venusi. Do jeni joshes dhe ka mundesi te filloni aventura te kendshme. Beni durim ne planin financiar. Situata do jete e qendrueshme por permiresimi do filloje per pak dite.

LUANI
Do mundoheni te ruani qendrueshmerine ne jeten tuaj ne cift sot dhe do ia dilni mbane. Sjellja juaj kundrejt partnerit do jete per t’u adhuruar. Bravo! Hena do i ndihmoje beqaret jo vetem te gjejne personin duhur por edhe te krijojne nje lidhje te qendrueshme dhe jetegjate. Mundesite per te joshur do jene te shumta. Neptuni do ua mbroje financat, por ju nuk duhet te shpenzoni pafund.
VIRGJERESHA
Jeta juaj ne cift nuk do te influencohet aspak nga plenetet dhe do jete mjaft e qendrueshme. Do e perkedhelni partnerin dhe do i thoni shpesh “te dua”. Beqaret me ne fund nuk do ndodhen vetem. Sot do takoni dike i cili do iu terheqe jashtezakonisht. Pritet te lindin edhe ndjenja per te. Mos i besoni shume kujteses ne plani financiar sepse do perballeni me probleme. Tregohuni me realiste.

PESHORJA
Edhe pse do perballeni me nje sere sfidash ne jeten sentimentale do ia dilni mbane. Dashuria pe rate qe keni ne krah kalon cdo [parashikim edhe tuajin. me ne fund edhe beqare do e provojne cdo te thote te jesh ne nje lidhje serioze. Ka mundesi qe takimet e sotme te perfundojne edhe ne martese. Financat do jene delikate. Kujdes sidomos me impulset telefonike sepse do harxhoni shume.
AKREPI
Merkuri do iu ndihmoje sot te vendosni dialog ne jeten tuaj sentimentale. Situata dhe klima do jete me e ngrohte sesa ju mund ta mendonit. Jeta e beqareve do jete me e animuar. Do kete takime mjaft interesante te cilat nuk duhet humbur per asnje arsye. Ne sektorin financiar do kryeni transaksione te rendesishme. Me ne fund situata do jete e mire dhe nuk do jeni ne ankth.

SHIGJETARI
Konfigurimi i yjeve sot tregon se beqaret do jene me te favorizuarit ne dashuri. Dashurite platonike mund te kthehen ne dashuri reale dhe lidhje serioze. Perfitoni! Ciftet do kalojne nje dite te bukur dhe te mbushur me emocion. Shfrytezojeni sa me shume qe te mundni. Merkuri do iu favorizoje financiarisht. Do keni mundesi te beni transaksionet e nevojshme qe situata te stabilizohet.
BRICJAPI
Dite shume e lumtur per te gjithe ciftet. Do keni ndryshime mjaft pozitive ne jeten sentimentale dhe emocionet do jene te shumta. Beqaret nga ana tjeter do kene takime impresionuese, por qe e ardhmja nuk do jete shume pozitive. Gjithsesi jetoni momentin. Persa iu perket financave do merrni vendime te rendesishme ne menyre qe ato mos kene probleme. Ulni sa te mundni edhe shpenzimet.

UJORI
Marredhenia ne cift nuk do shkoje dhe aq mire sot. Nuk do e keni te lehte te flisni dhe te kuptoheni me njeri-tjetrin. Disa mund te kerkojne edhe ta lendojne ate qe kane ne krah. Kujdes! Nese jeni nje zemer e vetmuar, planetet do te favorizojne takimet. Shume prej jush do nisin aventura interesante. Problemet financiare do te zgjidhen dhe do e stabilizoni buxhetin tuaj.

PESHQIT
Shume nga ata qe jane ne cift do e teprojne me kerkesat ndaj partnerit dhe dyshimet. Kujdes sepse disa mund te reagojne edhe ashper dhe te kerkojne t’i japin fund lidhjes. Shmangni xhelozine e tepruar. Beqaret do vazhdojne me te njejtin status. Nuk eshte dite shume e favorshme sot. Financat do kene nevoje per me shume perkujdesje. Ju mund t’ia dilni mbane.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *