Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 5 dhjetor 2013, 5/12/2013

Horoskopi ditor 5 dhjetor 2013, 5/12/2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Yjet sot nuk i keni ne anen tuaj dhe do t`ju irritojne me shume nga c`duhet. Sidomos ne studimet ose ne punen tuaj ju duket se asgje nuk po shkon sic duhet.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Shpirti i aventures ju shtyn dhe njehere akoma drejt territoresh te reja, mbase dhe vetem ne mendjen tuaj megjithate ne kundershtim me standartet dhe rregullat e zakonshme.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Nje dite pa ndonje kenaqesi te dukshme. Duhet te ndaloni duke krijuar debat per cdo ceshtje. Natyrisht qe me perpara keni patur mundesi me te mira per te bere per vete dike.Horoskopi ditor 5 dhjetor 2013, 5/12/2013
Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Keni ide te mira dhe mjaft origjinale per te dale nga cdo situate e renduar. Mos lejoni te beni kompromise qe nuk ju duken aspak te drejta.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Mund ti jepni pak kohe vetes suaj per te ndryshuar dhe per tu rikthyer ne forme. Filloni me masazhe te ndryshme per tu qetesuar dhe sigurisht sa me shume blerje te reja.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Dikush nuk do tju mbeshtese ne strategjine qe po vini ne zbatim sepse nuk i duket dhe aq e ndershme, por duke pare rezultatin shpejt do te behet aleati juaj.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Do te jeni protagoniste te nje aventure te kendshme qe do t`ju beje per nje moment te harroni problemet tuaja. Por e rendesishme eshte te mos pendoheni menjehere me pas.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Jane te favorizuara te gjitha argetimet e mundshme per sot. Do te keni shume mundesi zgjedhjeje per te shkuar aty ku do te ndjeheni me mire.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Po afrojne momente te veshtira per ju, ne te cilat do te beheni objekte te kritikave te ashpra. Ajo qe do t`ju merzise me shume eshte se nuk keni aq force per te reaguar.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Sot nuk mund te besoni se do te jeni realiste dhe do te udhehiqeni nga arsyeja ne cdo gje qe beni. Nje ndjenje e sapolindur ju ka turbulluar disi.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)

Do te gjeni dicka simpatike per te kaluar kohen dhe qe do t`ju beje te harroni kujtime te trishtuara. Ata qe ju duan nuk kane arsye pse te merziten me ju.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Nuk keni pse nxitoheni. Merrni kohe ne dispozicion per te vleresuar te gjitha zgjedhjet e mundshme. Keshtu do te jeni me te lehtesuar ne hapat tuaja.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *