Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 5 janar 2014

Horoskopi ditor 5 janar 2014

Horoskopi ditor 5 janar 2014

DASHIHoroskopi ditor 5 janar 2014
Sot mund te jeni i pavendosur se cilen rruge duhet te ndiqni per te terhequr vemendjen e nje personi me te cilin jeni dashuruar ne menyre platonike. Tregoni mature ne veprimet qe beni.
***************************************
DEMI
Kur vjen ceshtja te dashuria, mos u terhiqni, sepse gjerat mund te shkojne ne favorin tuaj. Mos hezitoni qe te hyni ne veprim. Tregojuni te tjereve qe jeni serioz.
***************************************
BINJAKET
Sot mund te perqendroheni te ceshtjet e romances, por do ta keni te veshtire qe te shprehni sic duhet ndjenjat tuaja. Mund te keshilloheni me nje person qe ka me shume pervoje.
**************************************
GAFORRJA
Ceshtjet e zemres jane ne anen tuaj sot. Pergatituni per nje dite te mbushur me aktivitete shoqerore. Shija juaj elegante eshte e pagabueshme, ndaj do te jeni i favorizuar.
************************************
LUANI
Shfaqeni plotesisht anen tuaj pasionante dhe do te afroni prane vetes shume njerez interesante. Keni aftesi te jashtezakonshme per ti bere njerezit tju pelqejne.
*************************************
VIRGJERESHA
Mos beni kompromise sa i perket dashurise, sepse mund te dilni i zhgenjyer. Jini i vertete ne gjerat qe thoni dhe beni dhe do te shihni se do te jeni i favorizuar ne cdo hap.
**************************************
PESHORJA
Jeta sentimentale nuk po shkon shume mire me ju. Gjerat mund te jene te pqarta ne kete aspekt, por komunikimi eshte celesi per te zgjidhur dhe qartesuar problemet.
****************************************
AKREPI
Jeni i gatshem per te shkuar deri ne fund te botes ne menyre qe te kenaqni partnerin tuaj. Do te jeni i bindur se ia vlen te sakrifikosh deri ne kete pike ne menyre qe te fitoni zemren e dikujt.
******************************************
SHIGJETARI
Sot mund te pergshiheni nga tensionet sa i perket ceshtjeve sentimentale. Kerkoni qe te filloni dicka ne jete tuaj, por dicka po ju pengon duke ju prishur planet.
*******************************************
BRICJPAI
Sot do te jeni i favorizuar ne ceshtjet e dashurise. Eshte nje energji e forte qe ju ka rrethuar duke ju nxitur qe te hyni ne veprim. Ndihuni i lire per te shprehur ate qe keni brenda jush.
********************************************
UJORI
Sot pjesen me te madhe te kohes do te mendoni per dashurine dhe marredhenien tuaj. Mund te jeni duke kaluar probleme sa i perket komunikimit
*********************************************
PESHQIT
Ne ceshtjet e dashurise, gjerat mund te behen sot pak te nderlikuara. Ju mund kerkoni te coni perpara nje plan, ndersa partneri mund tju kerkoje qe ti merrni gjerat me ngadale.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *