Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 6 dhjetor 2013, 6/12/2013

Horoskopi ditor 6 dhjetor 2013, 6/12/2013


Horoskopi ditor 6 dhjetor 2013, 6/12/2013

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Ajo qe mund te ndodhe brenda disa kufijve te ngushte, do t`ju jape nje ide per dicka qe mund te ndodhe pas pak kohesh. Jeni te pushtuar nga kurioziteti.

Demi ( 21 Prill – 20 Maj)
Keni patur disa mosmarrveshje me nje kolegun tuaj, por mund t`i tejkaloni tensionet nepermjet nje gjesti te thjeshte dhe te kulturuar nga ana juaj.

Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)
Nese doni qe sot gjithcka te zhvillohet pikerisht ashtu sic e kishit programuar, duhet te jeni teper te sakte dhe te detajuar ne realizimin e planeve tuaja.
Horoskopi ditor 6 dhjetor 2013, 6/12/2013


Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Sot do te jeni ne gjendje te vleresoni disa gjera qe as nuk i kishit marre ndonjehere ne konsiderate. Duhet te falenderoni dike qe ju ka ndihmuar te ndergjegjesoheni.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Sot eshte thelbesore te sforcoheni dhe nepermjet veprimeve dhe bisedave tuaja te beni pershtypje te mire te dikush. Do t`ju sherbeje per te ardhmen.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Keni shume per te bere qe te arrini te perfitoni dicka pozitive nga dita e sotme. Kini kujdes te mos provokoni merine e nje personi qe mund t`ju beje keq.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Sot do te gjendeni te perfshire ne nje diskutim te ashper dhe do ta keni te veshtire te gjeni se kush ka te drejte dhe kush jo. Situata do te mbetet e paqarte.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)
Zakonisht nuk shqetesoheni shume per te kenaqur te tjeret, por sot mund te beni dicka qe do te irritoje dike dhe si pasoje do te jeni gati te beni gjithcka per t`u shfajesuar.

Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)
Edhe ndersa jeni te impenjuar per te permbushur nje projekt, sot do te filloni te mendoni per nje inciative te re dhe frytdhenese.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Nese perballoni nje problem duke u bazuar kryesisht ne intuiten tuaj te pagabueshme, do te arrini te beni nje hap te konsiderueshem perpara.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Gjerat per ju po shkojne mire, por kjo nuk do te thote qe nuk ka ndonje menyre per t`i bere te shkojne akoma me mire. Perdorni gjithe kartat qe keni ne dore.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Kini kujdes qe diferencat e opinioneve ndermjet jush dhe nje te linduri tjeter te shenjes se Peshqve, te mos shnderrohen ne nje konflikt te hapur.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *