Home / Horoskopi / Horoskopi ditor 9 nentor 2013, 9.11.2013

Horoskopi ditor 9 nentor 2013, 9.11.2013

Horoskopi ditor 9 nentor 2013, 9.11.2013Horoskopi ditor 9 nentor 2013, 9.11.2013

Shiko parashikimin e yjeve per date 9 nentor 2013

Dashi
Dashi (21 Mars – 20 Prill)

Ka ardhur perseri momenti per te luajtur dhe per te gjetur te verteten qe dikush prej kohesh po perpiqet t’ju fshehe. Loja do te jete e veshtire, por do t`ju nxjere te fituar.

Demi
Demi ( 21 Prill – 20 Maj)

Ndersa beni programe per ditet ne vazhdim, sigurohuni qe gjerat kane mundesi te shkojne ashtu si ju deshironi. Merrni parasysh te gjitha detajet dhe gabimet e mundshme.

Binjaket
Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)

Lidhja juaj me nje person ne nje moshe me te vogel se e juaja, do t`ju beje te ndjeheni me mire dhe do t`ju hape horizonte te panjohura.

Gaforrja
Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

I keni te gjitha kushtet qe te mos zhgenjeni kerkesat e dikujt qe I ka varur te gjitha shpresat tek ju. Mund te beni shume mire si rolin e mesuesit, ashtu dhe ate te dishepullit.

Luani
Luani (23 Korrik – 22 Gusht)

Mund te shijoni frutet e nje sakrifice personale qe ka kohe qe po ju shpenzon shume kohe dhe energji, por duhet te jeni te gatshem te perballoni nje rrezik te vogel.

Virgjeresha
Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)

Do ta keni te veshtire te shmangni shperqendrimin e vemendjes, por kur behet fjale per nje vendim te rendesishem duhet te ruani vetekontrollin.

Peshorja
Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)

Saktesia do te jete celesi i gjithckaje. Nuk mund t`i lejoni vetes te eksperimentoni, por duhet vetem te perqendroheni ne fakte dhe te vleresoni mundesite reale.

Horoskopi ditor 9 nentor 2013, 9.11.2013

Akrepi
Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)

Mos e lini veten te besoje se jeni skllav i nje ingranazhi te rrezikshem. E rendesishme eshte te mos perfshiheni ne disa ceshtje te dyshimta.

Shigjetari
Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)

Ndoshta nuk jeni ne pozicionin e pershtatshem per te dhene urdhera, por mund te jepni shume me teper se sa ata qe ju udheheqin.

Bricjapi
Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)

Duhet te ndergjegjesoheni per momentin me te pershtatshem per te braktisur nje projekt qe nuk mund te funksionoje me. Vleresoni nje metode alternative.

Ujori
Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)

Aktiviteti normal i se perditshmes nuk duhet t`ju thithe brenda vetes. Keni nevoje per nje surprize qe nuk do te mungoje t`ju zbavite ne mbremje.

Peshqit
Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Eshte dita ideale per t`i dhene nje shtyse nje situate qe duket sikur ka ngecur ne vend. Perqendrohuni ne kryerjen e atyre gjerave qe keni premtuar te beni.

Horoskopi ditor 9 nentor 2013, 9.11.2013

Shiko edhe Horoskopin vjetor 2013  e 2014: Horoskopi vjetor

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *