Home / Horoskopi / Horoskopi ditor shqip, 13 nentor 2013, (13/11/2013)

Horoskopi ditor shqip, 13 nentor 2013, (13/11/2013)

Horoskopi ditor shqip, 13 nentor 2013, (13/11/2013)Horoskopi ditor shqip, cdo dite per ju:

Dashi (21 Mars – 20 Prill)

Kohet e fundit nje eprori juaj po ju vezhgon me shume kujdes. Qellimi i tij eshte t`ju ngreje ne detyre dhe shume shpejt ju do te merrni lajme te mira.

Demi
Demi ( 21 Prill – 20 Maj)

Mos u shqetesoni shume vetem per nje fjale te thene. Kush e ka thene nuk ka patur qellim te keq, vetem se ju po tregoheni shume i ndjeshem kohet e fundit.

Binjaket
Binjaket (21 Maj – 21 Qershor)

Sot doni ta shijoni diten ne cdo moment. Menyrat qe do te zgjidhni mbase do te duken pak te cuditshme megjithate juve ju pelqen kjo gje.

Gaforrja
Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)

Sot do te gjeni motive te reja te cilat do te bejne te harroni disa pakenaqesi te koheve te fundit. Do te rifitoni aftesine tuaj per te vepruar me cdo kusht.

Luani
Luani (23 Korrik – 22 Gusht)

Objektivi juaj per sot eshte ai zgjidhjes se disa ceshtjeve personale. Perdorni imagjinaten tuaj per te frymezuar me te rinjte ne disa aktivitete.

Luani
Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)

Disa ndryshime te vogla qe do te verifikohen sot ne fushen private do te kene nje ndikim te madh se si do te perballoni te ardhmen tuaj ketej e tutje.

Peshorja
Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)

Nje person qe kohet e fundit e keni fyer disa here do t`ju jape sot mundesine t`i kerkoni te falur. Gjeni menyren me te mire per t`i thene se sa i rendesishem eshte per ju.

Akrepi
Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor)

Reflektoni mire mbi ndikimin qe mund te kene sot fjalet tuaja tek partneri. Mbase do ta beni te ndryshoje mendje lidhur me nje vendim te marre instiktivisht.

Shigjetari
Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor)

Nese keni zbuluar qe jeni duke bere dicka qe nuk ju pelqen beni mire te ndryshoni rruge sa pa nisur mire. Me vone nuk do te keni mundesi te zgjidhni.

Bricjapi
Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)

Sapo te mbaroni ate qe keni ne dore duhet te filloni menjehere nje pune tjeter. Gjithe dita e sotme do te jete shume e ngarkuar per ju.

Ujori
Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)

Ne fund te dites se sotme do te arrini te zgjidhni problemet qe jane krijuar midis jush dhe partnerit megjithate duhet qe dhe ju te pranoni pjesen tuaj te fajit.

Peshqit
Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)

Pikerisht ne momentin qe do te ndiheni te humbur sot, do t`ju vije ne mendje nje ide e cila do te jete mundesia juaj e vetme e shpetimit.

Check Also

Horoskopi mujor Qershor 2014

Horoskopi mujor Qershor 2014.   SHIKO EDHE:  HOROSKOPI VJETOR 2015  SHIKO EDHE:  HOROSKOPI KINEZ   ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *