Home / Horoskopi / Horoskopi javor 25 nentor – 1 dhjetor 2013

Horoskopi javor 25 nentor – 1 dhjetor 2013

Horoskopi javor 25 nentor - 1 dhjetor 2013Horoskopi javor 25 nentor – 1 dhjetor 2013

Shiko parashikimin e yjeve per gjith javen nga data 25/11/2013 deri ne daten 1/12/2013

Shiko edhe: Horoskopi Vjetor 2014
Dashi
Partneri do kujdeset me shume per ju gjate kesaj jave dhe do iu beje te ndiheni si ne enderr. Mundohuni edhe ju te tregoheni me bashkepunues. Beqaret ne fund do iu gjejne zgjidhje problemeve sentimentale. Personi i duhur do te shfaqet para jush. Ne planin financiar do iu jepen mundesi te mira per ta permiresuar buxhetin. Tregohuni me te kujdesshem me shpenzimet. Shendeti do jete i ekuilibruar, por gjithsesi duhet te ruani nje ekuiliber ushqimor dhe mos e teproni me kripen dhe yndyren. Ne pune ka shume gjasa t’i realizoni ambiciet dhe te arrini shume afer qellimit tuaj final. Te gjitha portat ne te cilat do trokisni do iu hapen. Familja nuk do kete asnje problem

Shiko edhe: Horoskopi Vjetor 2014
Demi
Dashuria e cifteve nuk do kete probleme gjate gjithe javes. Madje ndjenjat do te shprehen me teper dhe komunikimi dp te shtohet. Marsi do favorizoje dashurickat e beqareve. Do keni shume sukses dhe do krijoni lidhjen qe aq shume keni enderruar. Dielli do jete i favorshem per financat. Do keni fat dhe do vendosni ekuilibrin. Kjo do lejoje edhe ndonje shpenzim me teper. Shendeti do jete i paqendrushem duke qene se do jeni te ngarkuar me pune dhe ditet do jene mjaft aktive. Gjeni kohen e duhur per t’u clodhur. Ne pune do kete disa ndryshime, por mjaft pozitive per ju. Shfrytezojini per te arritur objektivat. Nje koleg do iu ndihmoje. Familja do kete shume nevoje per mbeshtetje.
Gjate kesaj periudhe situata do jete me e qendrueshme ne cift, por gjithsesi ende do keni dia dyshime per te ardhmen. Komunikimin me partnerin mos e humbisni per asnje moment. Bearet nuk duhet t’iu besojne fjaleve te bukura qe do iu thone sot sepse ne te kundert do perballen me zhgenjime te medha. Per te permiresuar financat duhet te tregiheni shume me te matur dhe me te kujdeshem me shpenzimet. Beni nje program per te hequr disa lek menjane. Shendeti do jete i mire dhe do jeni ne forme. Ne pune do filloni te realizoni projekte mjhaft te rendesishme te cilat do iu bejne edhe me te njohur. Gjithe mundi do filloje te shperblehet. Ne familje klima do jete e qete dhe ju do ndiheni mire.
Gaforrja
Gjate kesaj jave jete juaj n cift do jete me e bukur dhe emocionet qe do perjetoni do jene te shumta. Partnero do kete menduar edhe per detajet me te vogla. Takimet e beqareve do te shumefishohen. Gjithsesi mendohuni mire para se t’i jepni fjalen dikujt. Mos beni asnje investim te madh sot ne planin financiar sepse do keni prbleme te medha me vone. Shpenzoni me limit. Shendti do jete pergjithesit i qendrueshem. E vetmja keshille eshte te flini aq sa duhet dhe mos qendroni shume vone zgjuar naten. Ne pune do jeni me te sigurte per ate qe doni dhe do keni me shume besim tek vetja juaj. Pak nga pak do arrini te merrni ate qe keni deshiruar. Familja do kete nevoje per ju.
Luani
Deshira per te qendruar prane partnerit si edhe pasioni do te rriten gjate kesaj jave. Edhe ju dhe partneri do beni cmos qe emocionet dhe kenaqesite te jene te shumta. Beqaret duhe te tregohen me realiste dhe te mos kerkojne me ngult personin e duhur. Lerini gjerat te rrjedhin vete. Financat do jene me te mira sesa ju e kishit menduar. Mundohuni ta ruani s am shume te mundni kete klime. Persa i perket shendetit nuk pritet te kete ndonje perkqesim. Situata do jete e njejte me nje jave me pare. Ata qe kane pasur shqetesime me gjumin do jene pak me te qete. Ne pune do doni te beni shume gjera ne te njejten kohe dhe do gaboni rende. Merrini gjerat shtruar dhe hidhen cdo hap pasi te keni reflektuar mire. Familja do jete e lumtur dhe e gezuar.

Shiko edhe: Horoskopi Vjetor 2014
Virgjeresha
Pasioni te te ftohet gjate kesaj jave per te gjithe ata qe jane ne nje lidhje. Mos u tregoni kokeforte dhe toleroni me shume. Beqrate do jene joshes dhe do e kene te lehte te bejne per vete ate qe pelqejne. Me financat duhet te tregoheni shume vigjilente nese nuk doni te mbeteni me xhepat bosh. Shpenozni me maturi dhe bejini mire llogarite. Me shendetin do keni disa shqetesime. Shkoni menjehere tek mjeku nese nuk doni qe situata te perkeqesohet. Ne pune fati do iu buzeqeshe. Te gjitha ato qe keni deshiruar do mund t’iu rezalizohen. Tregohuni me te vendosur dhe mos u frikesoni nese do iu dale ndonje pengese. Situata ne familje do jete e qete.
Peshorja
Lidhja juaj do jete pergjithesisht e qete kete jave. Dialogu, komunikimi dhe mirekuptimi do mbizoteroje gjate gjithe kohes. Do ndiheni mire dhe rehat. Ju beqare edhe pse do keni shume mundesi per nje takim do hezitoni. Degjoni me shume ate qe iu thote zemra kete jave dhe do dilni te fituar. Financat do rriten papritur si me magji. Gjithsesi kjo nuk do te thote qe iu mund te shpenzoni pa u menduar. Mos abuzoni me ushqimet e yndryrshme sepse do keni shume probleme shendetesore. Konsumoni me teper fruta dhe perime te cilat do iu bejne te ndiheni me mire ne keto dite te nxehta. Ne pune gjithcka do shkoje per mrekulli. Frikerat qe keni pasur kohet e fundit do te ikin dhe ju do nerrmerni sfida te reja. Ne familje do mbizoteroje disiplina.

Shiko edhe: Horoskopi Vjetor 2014
Akrepi
Jave shume e mire per te gjithe ata qe jane ne cift. Do jetoni ne nje periudhe euforike dhe do kete mjaft darka me qirinj. Pergatituni per ndjenja te forta! Edhe beqaret do kene raste me shumice per te takuar dashurine. E vetmja gje qe duhet te beni eshte te largoni tekat. Qe te mos perballeni me surpriza te keqija ne planin financiar duhet te tregoheni sa e te kujdesshem me menaxhimin e tyre. Gjithcka do jete ne doren tuaj. Imuniteti do jete i mire dhe energjia nuk do iu mungoje. Beni edhe pak kujdes me ushqimin dhe shendeti nuk do kete shqetesime. Pas nje kohe pasive ne pune do iu rizgjohet ambicia. Ka munedsi te arrini edhe me lart nga sa keni menduar. Ne familje do keni disa debate.
Shigjetari
Ne lidhjen tuaj do te mbizoteroje sensualiteti, mirekuptimi dhe dashuria e ndersjellte. Perfitoni nga kjo jave plot pasion dhe shprehini sa te mundni ndjenjat. Beqaret duan te gjejne shpirtin binjak por nuk jane te gatshem te sakrifikojne lirine e tyre. Nga fundi i javes edhe mund te ndryshojne mendim. Ne ceshtjen finaciare nuk do keni as probleme por as surpriza te mira. Menaxhojeni mire buxhetin. Shendeti nuk do jete problematik, por as ne forme te shkelqyer nuk do jeni. Kujdes me alkoolin. Nese jeni mjek, jurist apo ekonomist do keni shume sukses ne profesion. Nese keni nisur nje projekt do keni shume sukses. Familja edhe mund te zgjerohet me nje pjesetar te ri.
Bricjapi
Yjet do jene te gatshem t’iu ofrojne momente te paharruara me partnerin tuaj gjate kesaj jave. Marredhenia do jete gjithe kohen harmonike dhe do iu shtohet deshira per te jetuar. Jupiteri do sjelle surpriza per beqaret. Nese iu bejne ndonje propozim mos thoni jo, por njiheni mire personin. Mos beni shpenzime te pamenduara dhe kot se koti sepse situata financiare nuk eshte shume e favorshme. Prisni edhe pak. Edhe shendeti mund te kete disa probleme. Do ndiheni te lodhur dhe pa fuqi. Ne pune duhet te beni durim. Lerini gjerat te rrjedhin vete dhe do e shihni qe ne fund te javes cdo gje do shkoje si e keni deshiruar. Tregoni me shume kujdes per familjen.

Shiko edhe: Horoskopi Vjetor 2014
Ujori
Te gjithe ata qe kane kaluar nje periudhe te veshtire ne cift do kene nje permiresim te marredhenies se tyre. Do kuptoheni me mire me njeri-tjetrin dhe sensualiteti do te zgjohet. Marsi do jete planeti qe do favorizoje beqaret. Pritet te vij nje jave e bukur dhe me takime mbreselenese. Do keni shume besim tek vetja se do arrini t’i stbilizoni financat. Ulni shpenzimet sepse perndryshe do arrini fundin. Ne pergjithesi shendeti nuk do kete ankesa. Urani do iu sjelle gjalleri dhe me shume imunitet. Planetet do iu stimulojne ne planin profesional. Ka mundesi te merrni nje promovim dhe te arrini shume shpejt ate qe keni dashur. Perfitoni! Jeta familjare do jete pa probleme.
Peshqit
Perspektivat per jeten sentimentale te cifteve jane shume te mira per kete jave. Do mendoni te njejtat gjera me partnerin dhe do merrni vendime me mirekuptim. Beqaret do kene nje takim te papritur por mjaft emocionant. Perfitoni sa me shume te mundni! Financat me shume gjasa do fillojen te permiresohen. Do tregoheni shume te kujdeshem me shpenzimet. Jupiteri dhe Marsi do ndikojne tek shendeti. Do ndiehni me dinamike dhe ne forme. Mund te keni vetem pak dhimbje muskujsh por qe do kaloje shpejt. Ne pune do hidhni hapa goxha te medha. Harrojini ato qe keni kaluar dhe mendoni vetem per te ardhmen tuaj. Ne familje do keni disa debate te vogla.

Shiko edhe: Horoskopi Vjetor 2014

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *