Home / Horoskopi / Horoskopi mujor janar 2014, parashikimi i yjeve

Horoskopi mujor janar 2014, parashikimi i yjeve


Horoskopi mujor janar 2014, parashikimi i yjeve.

 Shikoni Se çkane rizervuar yjet per ju ne muajn janar 2014. 

SHIKO EDHE HOROSKOPI VJETOR 2015

 SHIKO ME PAS EDHE: HOROSKOPI VJETOR 2014

 DASHI

Dashuria 
Qershori do te jete shume i lekundur ne fushen e ndjenjave. Marsi do te jete i pranishem ne shenjen tuaj dhe nuk duhet te cuditeni nese do te keni nje sjellje te cuditshme me partnerin tuaj.
Kjo mund te beje qe te lindin debate sidomos nese jeni duke kaluar nje periudhe kritike.

Horoskopi mujor janar 2014, parashikimi i yjeve

 

Te vetmuarit do te tentojne te krijojne lidhje te reja. Shendeti dhe Bukuria
Gjendja fizike do te jete e shkelqyer. Duke perfituarnga stina e veres do te ishte mire te fillonit te praktikonit ndonje sport.

Nuk duhet te lini pas dore shendetin sidomos ne dhjetediteshin e dyte te qershorit. Ushqimi i rende mund t’ju lere me pasoja dhe do te ndjeni shqetesime ne stomak.

DEMI

Dashuria
Venusi ne fushen e trete do te beje qe ndjenjat te jene ne plan te pare per ju. Kjo do te thote qe gjate ketij muaji do te kujdeseni me shume per partnerin dhe per lidhjen tuaj per ta bere ate sa me te bukur e te gjalle si ne sferen e ndjenjave ashtu edhe ne ate erotike.
Vera do ti sjelle fat edhe te vetmuarve, do te lindin takime sensuale dhe te kendshme.Shendeti dhe bukuria 
Kete muaj do te ndjeni nje lodhje muskulare dhe do te ndjeheni ne forme jo te mire.
Eshte me mire te mos e teproni me aktivitetet sportive.

SHIKO EDHE HOROSKOPI VJETOR 2015

 

BINJAKET

Dashuria
Nese jeni ne cift dhe lidhja juaj nuk shkon mire eshe momenti qe kete muaj te vini ne vije te drejte gjerat.
Kush eshte ne kerkim te shpirtit binjak do te jete mjaft i favorizuar duhet vetem te mbaje syte hapur. Shendeti dhe Bukuria
Duhet te ruani kontrollin, kujdes nga aktivitet e perditshme dhe sidomos ato qe kekojne lodhje fizike. Mos u ekspozoni ne diell dhe perdorni krem solar.

GAFORRJA

Dashuria
Venusi qe eshte tranzit ne shenje do te komplikoje jeten tuaj duke bere te mos arrini te kuptoni se cfare ndjeni ne dashuri.
Mos u cudisni nese idete tuaja nuk do te jene te qarta. Nje zenke me partnerin do ti jape me shume interes raportit.

Shendeti dhe bukuria
Marsi sygjeron te evitoni cdo situate stresi, ekspozimin ne diell dhe te mbani nen kontroll tensionin e gjakut.
Duhet te tregoni kujdes me fytyren per te siguruar keshtu nje pamje sa me te mire gjate muajit Qershor.

LUANI

Dashuria 
Kete muaj Venusi ne fushen e 12 do te beje qe lidjhja juaj te jete shume romantike. Shkendijat do te ndezin zjerrin e dashurise.
Dikush nuk do te lejoje ti ike nga dora ndonje aventure e bukur.
Jeni vetem? vijuni punes nese ia keni vene syrin dikujt. Shendeti dhe Bukuria 
Marsi do t’ju siguroje nje forme te shkelqyer fizike gjate gjithe muajit. perkushtojuni ndonje aktiviteti fizik.
Duhet te keni kujdes me regjimin e ushqimit sepse mund t’ju shkatoje probleme ne fytyre.

 

SHIKO EDHE HOROSKOPI VJETOR 2015

VIRGJERESHA

Dashuria 
Pas disa javeve te veshtira me ne fund lidhja juaj do te normalizohet. ne raortin ne cift do te mbizoteroje besimi i dyanshem dhe do te jeni mjaft te komunikueshem duke treguar edhe detajet me te vogla ashtu si i ka lezet dy te dashuruarve.
Qershori do te lumturoje edhe me te rinjte duke i vene ne kerkim te aventurave te reja.
Shendeti dhe Bukuria 
Marsi kete muaj do t’ju siguroje nje forme fizike maksimale edhe pse do te keni mjaft impenjime ne pune. Kujdes me ushqimin dhe ndonje aktivitet sportiv do t’ju qetesonte.

Horoskopi mujor janar 2014, parashikimi i yjeve.

PESHORJA

Dshuria
Dashuria do te jete ne qender te mendimeve tuaja. Nese jeni vetem do te bini pre e nje takimi magjik dhe nuk eshte e cuditshme te dashuroheni duke gezuar romantizmin e diteve tuaja.
Nese keni nje partner qe me zor kuptoheni atehere raporti nuk do te jete edhe aq shume i kendshem gjithsesi gjerat do te ndryshojne.
Ndonje aventure?
Mbase nuk eshte ide e mire. Shendeti dhe Bukuria
Do t’ju shoqeroje nje periudhe lodhjeje kete muaj, nuk do te mund te mbeshteteni ne energjite tuaja dhe kjo mund t’ju bej nervoz.
Venusi ju keshillon te keni pak me shume kujdes per shendetin dhe do t’ju ndihmoje te kaloni nje periudhe jo te lehte si ne sferen fizike dhe ate psikologjike.

AKREPI

Dashuria
Ju pret nje muaj mjaft i bukur sidomos ne dashuri fale Venusit ne fushen e nente. do te jete nje periudhe e mrekullueshme per ata qe kane nje marredhenie ne cift, do te plotesoni shume deshira dhe do te jetoni ne paqe me partnerin.
Jeni vetem??
Ka ardhur momenti per te vene ne prove aftesite tuaja nese mund te beni per vetet te tjeret. Shendeti dhe Bukuria
Kete muaj do te keni te gjithe energjine e nevojshme per tu perqendruar ne pune. Per te qene ne forme mund te beni ndonje aktivitet sportiv.
Beni kujdes ne tavoline.
SHIGJETARI

Dashuria 
Deshironi dicka me shume nga jeta juaj sentimentale? Per kete duhet te shkoni ne kerkim te emocioneve te reja qe do t’ju japin nje shije te re dhe energji qe nuk i keni provuar ndonjehere.
Te permbushni kete deshire nuk do te jete e veshtire sepse Marsi eshte kthyer nga ju per te bere sa me pasionant marredhenien ne cift.
Jeni vetem?
Ndonje njohje e re mund te kete nje fund te mire. Shendeti dhe Bukuria 
Do te jeni ne nje forme fizike te shkelqyer, Marsi do t’ju dhuroje gjithe energjite e kesaj bote dhe kjo do te beje te jeni me aktiv ne aktivitetet e perditshme dhe ato fizike. Shendeti nuk do t’ju sjelle probleme.
BRICJAPI

Dashuria 
Do te jeni te gatshem te shprehni ndjenjat, duke degjuar me kujdes partnerin tuaj dhe duke e kenaqur ne gjithcka.
do ta kuptoni se duhet fare pak per ti dhene akoma me shume jete marredhenies suaj sidomos nese kohet e fundit keni patur shenja lodhjeje.
Dikush qe aktualisht eshte vetem mund te lere koken pas ndonje takimi te papritur.Shendeti dhe Bukuria 
Qershori nuk do te jete muaji me i mire persa i perket formes suaj fizike. Do te ndjeheni te lodhur, do te ishte mire te benit disa dite pushim.
Duhet te beni kujdes me ushqimin, mund te ndjeni diegje ne stomak. Do te benit mire ti parandalonit keto me ndonje diete te lehte.

UJORI

Dashuria 
Nje erotizem intensiv do t’ju shoqeroje per gjate gjithe muajit qe do te forcoje akoma me shume marredhenien me partnerin. Pra lidhja juaj do te jete e qete dhe nuk do te kete vend per dyshime dhe zenka Shendeti dhe Bukuria 
gjendja juaj psikofizike ne muajin qershor do te vihet ne prove nga situata te ndryshme.
Shume nga ju do ta kene te nevojshme te praktikojne ndonje sport qe te perballojne dhimbjet muskulare dhe oret e zgjetura ne pune.

PESHQIT

Dashuria 
Perfitoni nga tranziti i planeteve ne fushen e peste per te bere disa pushime me partnerin tuaj duke bere dicka te kendshme dhe te cmendur. do te jete dicka e vlefshme, Kini besim!
Te vetmuarit do te kene mundesi te kene disa takime erotike dhe dikujt mund ti shpetoje ndonje dashuri e mundshme. Shendeti dhe Bukuria
Do te jeni shume energjik dhe plot jete
Keni kujdes nga ndryshimi i ambientit, nga ajri i ftohte ne te ngrohte dhe e kunderta.

Horoskopi mujor janar 2014, parashikimi i yjeve.

SHIKO EDHE HOROSKOPI VJETOR 2015

Check Also

Horoskopi mujor korrik 2014

Dashi Korrik 2014 Gjate ketij muaji nuk do ndiheni ne asnje moment vetem. Partneri do ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *