Home / Horoskopi Mujor! / Horoskopi mujor korrik 2014

Horoskopi mujor korrik 2014

Dashi Korrik 2014Horoskopi mujor korrik 2014

Gjate ketij muaji nuk do ndiheni ne asnje moment vetem. Partneri do jete ne anen tuaj dhe do kujdeset per ju ne cdo moment. Do e ndihmoni ate edhe per nje vendim te rendesishem profesional qe duhet te mare. Beqaret nuk do jene me shume fat. Edhe pse do kene takime te shumta asnjera nuk do i beje te ndihen mire. Shendeti nuk do jete aspak problematik madje do jeni edhe plot force dhe energji. merruni pak me shume me ndonje aktivitet sportiv. Fianncat nuk do jene ne gjendjen me te mire. Mos shpenzoni shume per pushimet sepse kur te ktheheni do ngeleni me xhepat bosh. Ne pune do perballeni me goxha veshtiresi. Nese keni per te marre vedime pse per te bere zgjedhje shmangni datet 11, 15, 24 dhe 26. Reflektoni mire para se te flisni qe mos merrni shume kritika.

                 SHIKO EDHE : Horoskopi vjetor 2015

                                                               Horoskopi Kinez

Demi Korrik 2014


Ndryshe nga muaji i kaluar, ne korrik marredhenia me partnerin do jete me e ngrohte dhe do perjetoni emocione te medha. Shtoni vetem pak me shume komunikimin dhe tregohuni tolerante. Beqaret do merren me shume me familjaret dhe me miqte dhe nuk do i pranojne ftesat qe do iu behen. Gjeni pak kohe sepse mund te vije edhe dashuria qe aq shume e keni pritur. Me shendetin duhet te beni kujdes. Mos konsumoni cdo gje qe te gjeni para sepse edhe mund te helmoheni. Ruani edhe nje ekuiliber nese nuk doni te shendosheni. Clodhuni sa me shume. Edhe pse financat nuk do jene shume te stabilizuara ju perseri do beni ndonje shpenzim. Puna na pergjithesi do shkoje mire dhe nuk do keni per cfare te stresoheni. Mund te merrni edhe propozimin qe kishit pritur.
skopi

Binjaket Korrik 2014


Muaji i mire per ju binjake. Beqaret do jene ata qe do kene me shume fat, Do shkelqeni dhe seksi tjeter do e kete te veshtire t’iu beje balle. Do keni mundesi me shumice qe te zgjidhni personin e duhur. Beqaret nuk duhet te tregohen arrogante dhe te mendojne se jane shume me lart se partneri. Do e lendonit shume ate dhe nuk do ndiheshit as vete mire. Shendeti do jete i shkelqyer dhe ju do jeni ne forme. E vetmja keshille eshte te mos i shfrytezoni kot se koti ato energji qe keni. Behuni gati per nje periudhe te favorshme edhe ne planin financiar. Me ne fund do blini ato qe kishit menduar. Ne pune do keni arritje me te medha dhe te gjithe do i kthejne syte tek ju. Do jeni objektive dhe karizmatike. Mos harroni te falenderoni miqte qe iu ndihmuan te arrini ketu ku jeni.

SHIKO EDHE : Horoskopi vjetor 2015

                                  Horoskopi Kinez


Gaforrja Korrik 2014

Gjate muajit korrik do tregoheni me te hapur me partnerin tuaj dhe me te disaponueshem. Do komunikoni mjaft dhe do e keni me te lehte per t’iu gjetur zgjidhje problemeve qe do iu dalin para. Beqaret duhet t’i shprehin simpatite dhe te mos kerkojne personin ideal. Cdo njeri ka te meta. Takime do keni me shumice.Persa i perket shendetit do jeni ne forme te mire, por gjithsesi mos e teproni me asgje. Mos beni nje jete sedentare dhe levizni sa me shume qe te mundni. Situata jo shume e mire financiare nuk do iu lejoje te realizoni pushimet qe keni dashur. Keshtu ndodh kur shpenzoni pa u menduar. Ne pune do jeni mjaft dinamike dhe me imagjinate te zhvilluar. Nese shefat iu kerkojne te beni dicka qe nuk e beni dot tregohuni diplomate dhe gjeni menyren e duhur per t’ua thene.

Luani Korrik 2014

Gjate ketij muaji do ndiheni me te sigurte ne vetvete per ate qe doni. Ne lidhjen qe keni do jeni mbreter te komunikimit dhe te fjaleve te bukura. Mundohuni vetem mos e lendoni partnerin duke i vene ne dukje disa te meta. Beqaret duhet te tregohen me te hapur dhe me te thjeshte. Ofrojuni mundesine atyre qe duan t’iu njohin. Flaka e pasionit mund te ndizet shume shpejt. Shendeti do jete kryesisht i mire por lodhja do te ndihet here pas here. Clodhuni dhe hani ne menyre te shendetshme. Financat do jene paksa te paendrueshme, por familjaret nuk do iu lene te ngeleni pa lerke. Ne pune do jete nje muaj super i ngarkuar dhe ju nuk do dini cfare te beni me pare. Organizojuni mire Dhe beni cdo gje hap pas hapi. Mos u tregoni te pangopur sepse do gaboni.

Virgjeresha Korrik 2014

Me ne fund ata qe jane ne cift do jetojne ne nje ambient harmonik. Bashkepunimi me partnerin do jete i madh dhe do flisni qetesisht per gjithcka. Beqaret duhet te perfitojne sa me shume nga mundesite qe do iu jepen. Lereni veten te lire dhe beni ato qe ndjeni pa menduar se cfare do thone te tjeret. Shendeti do jete i qendrueshem Dilni sa me shume ne ajer te paster dhe nuk do keni as probleme me frymemarrjen ne keto dite te nxehta. Financat do jene paksa problematike. Mundohuni te mos shpenzoni pa menduar sepse do perballeni me probleme te medha. Ne pune do jeni dinamike dhe entuziaste por ndryshe nga qershori do keni mbi krye me shume pergjesgjesi, Nisini gjerat dalngadale dhe pa u nxituar. Qetesia eshte zgjedhja me e mire.

SHIKO EDHE : Horoskopi vjetor 2015

                                  Horoskopi KinezPeshorja Korrik 2014

Ne planin sentimental nuk do perballeni me asnje problem gjate ketij muaji. Do bashkebisedoni per cdongje me qetesi dhe do hiqni dore nga kritikat. Beqaret duhet te tregohen me te shoqerueshem ne menyre qe te kene takime te shumta. Pritet te nisni nje lidhje interesante dhe te mbushur me surpriza. Shendeti do jete i mire. Gjithsesi per te qene keshtu gjate gjithe periudhes duhet te beni kujdes me cdo ushqim qe do konsumoni, e sidomos me gatimet neper fast-foode. Financat do jene goxha te qendrueshme. Mos shpenzoni kuturu sepse keni perpara pushimet dhe do iu duhen leket. Ne pune do jeni me te sigurte ne vetvete dhe me dinamike. Nese e doni vertet nje gje dhe mundoheni shume do e arrini. Edhe me koleget situata do jete me e qete.

Akrepi Korrik 2014

Dashuria do marre nje rendesi edhe me te madhe per ju gjate ketij muaji. Edhe pse do jete nje periudhe e qete dhe pa shume pasion do ia kaloni me se miri. Midis jush do kete mirekuptim dhe bashkepunim. Beqaret do bejne takime me shumice dhe do kene shume pretendonte por tek asnjeri nuk do gjejne dot ato qe kane enderruar. Mos e ngaterroni kenaqesine e momentit me dashurine. Do keni tendence te kontrolloni cdo gje ne jeten tuaj dhe kjo do ua shtoje stresin. Kujdes sepse mund te lindin probleme te medha shendetesore. Ne pune mendohuni mire me cdo hap qe do hidhni sepse situata do jete delikate. Rritmi ne pune do te ngadalesohet, pak nga vapa dhe pak nga periudha e pushimeve. Gjithsesi nga mesi i muajit do filloni nje projekt te ri dhe mjaft ambicioz.

Shigjetari Korrik 2014

Do jeni shume te ndjeshem gjate ketij muaji dhe per cdo problem apo gezim te madhe do te qani. Tregohuni pak me tolerante me te dashurin e zemres suaj ne menyre qe te mos keni as konflikte apo debate. Degjojini me kujdes cdo gje qe do iu thote. Beqaret duhet te perfitojne sa me shume kete muaj per t’u njohur me persona te rinj. Me te favorizuar do jene ata qe do shkojne me pushime dhe qe nuk kane frike te tentojne gjera te reja. Shendeti nuk do jete dhe shume i qendrueshem. Tregohuni me optimiste dhe mundohuni t’i merrni gjerat me lehte. Me financat duhet me shume maturi dhe kujdes. Ne pune nuk do e keni aspak te thjeshte te perqendriheni. Do keni me shume ngarkese nese nuk keni ikur me pushime sepse zyrat do te boshatisen.

SHIKO EDHE : Horoskopi vjetor 2015

                                  Horoskopi KinezBricjapi Korrik 2014

Marredhenia juaj ne cift do te ndiqet gjate gjithe muajit nga dyshimet dhe pavendosmeria. Do keni shume pikepyetje ne koken tuaj te cilave do e keni te veshtire t’iu gjeni zgjidhje. Mos e humbisni per asnje moment komunikimin me te dashurin e zemres. Ju beqare duhet t’iu jepni fund lojerave prej femije dhe duhet t’i merrni gjerat me seriozisht. Mos luani me zjarrin sepse do te digjeni. Shendeti do kete disa shqetesime te cilat do vijne si pasoje e ankthit dhe stresit. Beni kujdes dhe clodhuni here pas here. Kujdes me faturat e telefonit apo internetit. Situata financiare do jete paksa dekikate gjate korrikut. Energjia dhe vullneti ne pune nuk do iu mungoje. Beni vetem kujdes mos angazhoheni ne projekte shume te medha te cilat nuk do mund t’i realizoni dot.

Ujori Korrik 2014

Gjate gjithe korrikut do jete e kendshme te flasesh me ju sepse nuk do iu mungojne idete. Ne lidhjen qe keni duhet te thoni me ze te larte cdo gje qe mendoni dhe qe ndjeni. Edhe pse mund te kete ndonje konflikt te vogel do kaloje pa shkaktuar ndonje problem te madh. Nese ju beqare jeni me pushime mund te keni edhe takimin qe keni enderruar gjithmone. Pergatituni per emocione te forta. Tregohuni sa me te thjeshte. Shendeti nuk do jete problematik dhe do keni energji, por keshilla e yjeve eshte te beni pak me shume kujdes me higjenen. Financat nuk do perbejne asnje problem. Ne pune do tregoheni me te vendosur dhe me te pergjegjeshem per cdo hap qe do hidhni. Ne 15 ditet e para do lodheni pak me shume ndersa me vone situata do jete me e qete.

Peshqit Korrik 2014

Gjate muajit Korrik duhet te tregoheni me ta matur dhe me diplomate ne cdo fushe. Nese jeni ne cift duhet te merreni me shume me lidhjen tuaj dhe te tregoheni me te organizuar. Beqaret do jene shume te zene me pune dhe nuk do i kushtojne rendesine e duhur dashurise. Gjithsesi per disa mund te kete edhe surpriza te kendshme. Pergatituni! Gjendja shendetesore do jete e mire dhe nuk do keni as problemin me te vogel. Pini vetem sa me shume lengje dhe hani fruta e perime. Ato do iu japin edhe me shume energji. Me financat do benit mire te merreshit me teper. Situata do jete paksa delikate. Ne jeten profesionale do keni disa debate me nje koleg. Mundohuni te ruani gjakftohtesine qe zenkat te mos ndikojne ne performance. Shefat do kene besim tek ju dhe do iu japin me shume pergjegjesi.

SHIKO EDHE : Horoskopi vjetor 2015

                                  Horoskopi Kinez

Check Also

Horoskopi mujor janar 2014, parashikimi i yjeve

Horoskopi mujor janar 2014, parashikimi i yjeve.  Shikoni Se çkane rizervuar yjet per ju ne ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *