Home / Lajme / Ja kush fjeti me Justin Bieber

Ja kush fjeti me Justin Bieber

tatiana-justin

Pak ditë më parë në internet nisi të qarkullojë video që tregonte Justin Bieber duke fjetur dhe një femër që e filmonte. 

Video që zgjat pak sekonda shkaktoi “një stuhi” në mediat gossip. Shumë prej tyre nisën punën për identifikimin e autores së saj. Dhe ja ku mbërrin. Autorja e videos që filmon këngëtarin kanadez është një modele pak e njohur në Brazil.

tati1

Tatiana Neves Barbosa, që nga miqtë njihet si Tati, është ajo që ka filmuar Bieber duke fjetur, ndoshta pas një nate “të nxehtë me të”. Në rrjetet sociale  ajo ka postuar disa fotot të saj të cilat pas videos së idhullit të adoleshentëve, mund ta bëjnë akoma më të famshme.

Video mendohet se është regjistruar në përfundim të turit të koncerteve që Bieber pati në Brazil, koncerte që u shoqëruan edhe me disa incidente të tjera, si goditja e tij me shishe uji, apo ngjitja në skenë e një fansi që alarmoi personelin e sigurisë.

tati3

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *