Home / Revista / Juli Deda, Me jepni 10 mij euro dhe ju bej deputet

Juli Deda, Me jepni 10 mij euro dhe ju bej deputet

Juli Deda, Me jepni 10 mij euro dhe ju bej deputet.

Nje personazh i humorit sot ne parlamentin Shqiptar.Ky është Juli Deda, humorist në gjurmët e babait, Zef Deda. Aktori i njohur i show-t, “Apartamenti 2XL” vjen si parlamentar. Në këtë foto në karrigen e kryetarit te Kuvendit Ilir Meta, Juli, siç i thërrasin të gjithë shfaqet si një kryeparlamentar i vërtetë.

jul deda ne parlament

 Madje, madje sipas tij, një mandat deputeti mund të blihet lirisht. “10 000 euro secili dhe të bëj deputet”, thotë Juli duke qeshur gjate nje mbremje festive me rastin e festave te fundvitit, ku ishte i ftuar si humorist. 
“Sot xhirova diçka per naten e nderrimit te viteve, xhirimet u kryen ne sallen plenare te Republikes se Shqiperise. Kam deshire te falenderoj stafin e parlamentit, qe ishte ne gatishmeri te plote. Dua te falenderoj ne veçanti kryetarin e kuvendit Z. Ilir Meta, i cili si nje dashamires i artit, na e krijoi kete mundesi..!”, ka cituar pak me heret Juli ne Facbook duke kaluar dhe nje set fotosh me pozicione te ndryshme te tij ne Kuvend.jul deda

Me pas, Juli rend tek karriget e opozites, pozites per te shijuar cdo cep te Parlamentit, madje beri dhe pastruesin, duke pastruar cdo cep te salles. Ja dhe disa prej fotove te Julin ne parlamentin e shqiperis.

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *