Home / Lajme / Kapen te gjithe te arratisurit nga burgu i Drenoves

Kapen te gjithe te arratisurit nga burgu i Drenoves

Kapen te gjithe te arratisurit nga burgu i Drenoves

Ka marr fund tashme ngjarja qe tronditi drejtesin shqiptare, ku 7 te burgosus ne burgun e siguris se larte ne Drenov te Korçes.

Dy te arratisurit e fundit, Eduart Lulo dhe Reiz Haxhiraj u kapen nga policia greke ne zonen e pyjeve te Kosturit. Mbremjen e se merkures ishte Gerzim Toma qe u kap ne nje pyll prane kufirit me Shqiperine. Ishin banoret e zones, qe lajmeruan policine per pranine e tre personave te armatosur ne token greke.

Te arretisurit jane gjetur ne nje gjendje te keqe shendetesor per shkak te Lodhjes, motit te keqe uria.kamen te gjith te denuarit e burgut te drenoves

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *