Home / Vipat shqiptare / Kengetarja me e pasur shqiptare, dhe e bukur.

Kengetarja me e pasur shqiptare, dhe e bukur.

Kengetarja me e pasur shqiptare, dhe e bukur.
Kengetarja seksi Gjyste Vulaj, e cila nuk eshte prekur aspak nga kriza ekonomike, eshte nje nder artistet shqiptare me te paguara dhe rrjedhimisht me te pasur dhe kete e deshmon me se miri fakti qe koncertet e saj jane perhere plot.

gjyste vulaj

E pyetur se a eshte kengetarja me e pasur shqiptare, Gjystja ka preferuar te pergjigjet me mjaft inteligjence, duke thene se ajo eshte e pasur shpirterisht, ama ka pranuar te tregoje disa nga asetet e saj. “Sa i perket gjendjes financiare, une zoteroj hotel, restorant dhe nje shtepi te madhe ne Gjermani. Kam gjithashtu shtepi ne Tuz dhe nje vile ne Ulqin, e po ashtu kam investuar edhe ne patundshmeri te tjera, pra kam siguruar nje te ardhme te bukur, kuptohet nese me premton shendeti i mire”, – ka thene kengetarja ekstravagante, llogaria bankare e se ciles duhet te shoqerohet me shume zero (0) nga pas.

Rreth nje jave me pare, Gjyste Vulaj, e cila eshte e martuar dhe ka nje vajze adoleshente, ishte pjesemarrese ne spektaklin “Zhurma Show Awards”, qe mbahet cdo vit ne Prishtine, ku spikati per veshjen e saj teper ekstravagante dhe per look-un e cuditshem alla “cat-woman”, gje qe beri qe shume te thoshin se Gjystja e kishte ngaterruar kete ceremoni me festen e Halloween-it.

per me shume nga vipat shqiptar : VIPAT SHQIPTAR

Check Also

Rama party dhe napolon tek pallati i brigadave

Ne pallatin e brigadave per here te pare kryeministri Rama ka mbledhur te gjithe artistet ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *