Home / Revista / Krijohet Kenga per Alket Rizain dhe arratisjet e tij nga burgu! (VIDEO)

Krijohet Kenga per Alket Rizain dhe arratisjet e tij nga burgu! (VIDEO)

I ka lene te gjithe mje goje hapur arratisja e Alket Rizait nga burgjet greke. Madje ai eshte komentuar edhe nga mediat e huaja si nje nga arratisje me spektakolare qe eshte bere ndonjehere ne bote!
Por me sa duket veprimi i tij ka frymezuar disa edhe te krijojne kenge per te.
Ndiqni klipin me poe shtet.

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *