Home / Lajme / Krimineli i varseve te floririt

Krimineli i varseve te floririt

Aldo-Hoxha

Gjykata e Tiranës pritet që të marrë sot vendimin për të akuzuarin e vrasjes së Fatbardha Tafës.

Ngjarja ka ndodhur në shtatë gusht të vitit 2012, pra një vit më parë në kryeqytet ku Aldo Hoxha gjate tentatives per ti mare varsen e floririt Fatbardha Tafes e ka goditur me thike duke e lene te vdekur.

Sipas prokurorisë ka fakte të pakundërshtueshme që dëshmojnë se Aldo Hoxha është autori i vërtet i ngjarjes. Në vendngjarje është gjetur kapelja e 20-vjeçarit, në të cilën kishte fije floku dhe njolla gjaku.

Check Also

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295 persona

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295  persona ne bord. Një Boeing 777 i ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *