Home / Lajme / Lajmi i fundit: Ne makinen e Olldashit ndodhej nje vajze

Lajmi i fundit: Ne makinen e Olldashit ndodhej nje vajze

kol

Burime të pakonfirmuara thanë për disa media se në makinën e Sokol Olldashit ndodhej dhe një person i dytë.

Bëhet fjalë për një vajzë të re që ka punuar me Olldashin gjatë kohës kur ai punonte si ministër i trasporteve.

Burimet e kanë bërë me dije dhe identitetin e vajzës por ne nuk po e bëjmë të ditur pasi ky lajm mund te mos jet i vertet, jemi në pritje të një konfirmimi zyrtarë nga ana e policisë.

Check Also

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295 persona

Ukraine: Rrezohet avioni i Malaysia Airlines me 295  persona ne bord. Një Boeing 777 i ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *