Home / Lajme / Lamtumira e fundit per Sokol Olldashin (foto live)

Lamtumira e fundit per Sokol Olldashin (foto live)

ceremonia sokol 1

 

Ne ambientet e kuvendit eshte duke iu dhene lamtumira e fundit  Sokol Olldashit.

 

Figures se njohur ne boten politike ne radhet e partise demokratike. Miq dhe shok te shumt ne ceremonin e varrimit te Deputetit Demokrat, njeriut qe i ka sherbyer shqiperis, popullit te tij! Por sot ky njeri percillet ne banesen e tij te fundit. Lamtumir Zoti Sokol Olldashi! U prefsh ne Paqe.

ceremonia sokol 2

ceremonia sokol

 

 

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *