Home / Kuriozitete / Knockout: Loja vrasese mes te rinjeve, kaos ne Amerik! (video)

Knockout: Loja vrasese mes te rinjeve, kaos ne Amerik! (video)

Knockout loja amerikaneKnockout: Loja vrasese mes te rinjeve, kaos ne Amerik! (video)

Ka nisur si thjesht nje loje por eshte shendrruar ne nje loje te dhuneshme dhe te rrezikshme per jeten ajo qe quhet: Knockout (eliminim direkt) mes Adoleshenteve Amerikan. Kjo loje ka si qellim rrezimin e nje personi me me grusht te vetem.

Te rinje Amerikan dalin ne rruge, dhe sulmojn njerez te rastesishem, dhe filmojn skenen per ta hedhur vedeon me pas ne Internet. Kjo loje me ane te youtube dhe rrjeteve sociale, eshte perhapur me shpejtesi ne gjithe boten duke vene ne shqitesim edhe qeverin Amerikane e cila u ka bere thirrje te gjithe adoleshenteve kryesisht moshave nga 18 deri ne 22 vjecare.

Check Also

Rezultatet e zgjedhjeve 2015 ne shqiperi live

Rezultatet e zgjedhjeve lokale 2015 ne shqiperi live   Shikoni live te gjitha rezultatet e ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *