Home / Raporti ne çift / Mardhenie Intime ne Urban, Arrestohen 2 vajza dhe nje djale

Mardhenie Intime ne Urban, Arrestohen 2 vajza dhe nje djale

Mardhenie Intime ne Urban, polizia arreston 2 vajza dhe nje djal.

PADOVA –Panik ne urban! Udhëtim me drita të kuqe në autobusin publik të Padovas në Itali. Sipas mediave të shtetit fqinj, dy femra dhe një mashkull janë kapur në flagrancë teksa kryenin marrëdhënie s…..le në fund të autobusit.

Ai që ka njoftuar karabinierët ka qenë shoferi i autobusit, i cili rastësisht ka vënë re në fund të mjetit dy femrat, njëra 39 vjeç dhe tjetra 34, të cilat po kryenin akte të pahijshme me një mashkull ne sendilen e pasme te autobuzit.

20131217_sesso.jpg.pagespeed.ce.4vwR6VmTJV

Mësohet se shoferi u ka kërkuar të ndalonin, ose në të kundërt do t’i zbriste nga autobusi. Por ata vijuan çka kishin, nisur pa u shqetësuar aspak nga kërcënimet e shoferit, i cili u detyrua të lajmëronte policinë.

Më të mbërritur në vendin e ngjarjes, policia shoqëroi 3 personat nën akuzën e akteve të pahijshme në publik. Keto atkte jane te pa tolerueshme per shtetin Italian dhe duhen denuar. Nderkoh qe 3 personat ne fjal nuk kane leshuar asnje deklarat. duke kerkuar presenzen e nje avokati mbrojtes. Por ajo qe dihet tashme eshte fakti se sipas ligjit Italian rrezikojne deri ne 3 vjet burg si edhe nje gjobe.

Pas kesaj ngjarjeje shoferi i autobuzit ka vazhduar udhetimin por ata qe kane mbetur te shokuar kane qene udhetaret e autubuzit edhe pse te pakt ne numer.

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *