Home / Raporti ne çift / Martohet, futbollistja shqiptare Fatmire Bajramaj (foto)

Martohet, futbollistja shqiptare Fatmire Bajramaj (foto)

Martohet, futbollistja shqiptare Fatmire Bajramaj (foto)

Eshte martuar  sot nje nder yjet e futbollit, por kete her nuk eshte nje mashkull por nje femer shqiptare, Fatmire Bajramaj! Nje futbolliste e cila per fat te keq nuk luan per kombetaren kuq e zi por per ate gjermane. 

Një ndër futbollistet më të mira në botë, pjesë e kombëtares gjermane, shqiptarja, Fatmire Bajramaj ka finalizuar lidhjen e saj disa-vjeçare me martesë. Bashkëshorti i saj është futbollisti shqiptarë, Enis Alushi.

Martesa është konfirmuar nga vetë futbollistja, Bajramaj në faqen e saj në Facebook, por edhe nga mediat gjermane.

“Sapo u martuam. 10.12.2013. Zonja dhe Zoti Alushi”- shkruan ajo në Facebook.I urojme Fatmires, me trashgime dhe siç ka dhe emrin shume Fate. 

Dhe le te shpresojm qe nje dite te kemi nje futbolliste te tille ne kombetaren tone! martes e futbollistes shqiptare fatmire

fatmire futbollistja shqiptare foto dasme.jpg .
fatmire futbollistja shqiptare

Check Also

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016!

Shqiperi – Serbi live 8 tetor 2015, ndeshja per euro 2016! Edhe pak kohe ka ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *